ХВОРОБИ НЕ ЙДУТЬ НА КАРАНТИН

23 Березня 2021

Головна Новини Важливі новини

Вже завтра Суми знову накриє хвиля жорстких обмежень. А надворі ще зовсім не травень-червень, коли можна під час карантину насолоджуватися прогулянками у лісі, рибалкою чи весняними роботами на дачі, а зовсім не ласкавий березень. Куди ж податися під час карантину, щоб не помирати від нудьги перед телевізором?

Звичайно ж, на донацію! І на це є ряд важливих причин:

Хвороби не йдуть на карантин. Більше того – як показує досвід, саме під час карантину збільшується кількість хворих, яким терміново потрібне переливання крові. Тож ваша кров потрібніша, ніж будь-коли!

Під час карантину частина постійних донорів виїжджає з міста, в інших виникають проблеми з транспортом, до того ж у розпалі сезон ГРВІ і багато донорів просто хворіють або тільки що перехворіли. Відтак, при великій потребі в компонентах крові, донорів стає менше. І кожен з них – надзвичайно важливий! Тому під час карантину ми дуже сподіваємось на тих донорів, що здають кров нерегулярно, та на небайдужих жителів міста, які раніше не були донорами, але готові врятувати чиєсь життя

СОЦСК дотримується всіх карантинних вимог і тут безпечно. А ще – зручно, приємно, цікаво і дають смачний чай з печивом, а іноді навіть з натуральним зефіром. І не доведеться лаяти себе за лишні калорії – адже вони спаляться під час донації

До нас можна приходити з рідними чи друзями – і провести час гарно і з користю. До того ж про донорів дбатиме, як про рідних, наш персонал – веселі і енергійні хлопці і дівчата. А на десерт у центрі крові пропонується донорська компенсація та результати аналізів, які свідчать про ваше відмінне здоров’я.

Хіба ж це все не варто того, щоб вже зараз запланувати відвідання центру крові? Та це ж буде найкращий день за час карантину (якщо він, звичайно, закінчиться за два тижні, а не триватиме до літа)! Чекаємо!

Не забудьте про донорську дієту! Не вживайте алкоголь протягом двох діб (так, навіть на карантині), а копчену, смажені і просто жирну їжу, молокопродукти, яйця, горіхи, насіння, цитрусові – протягом доби. Пийте побільше води і обов’язково візьміть із собою паспорт та ідентифікаційний код.

Давайте разом подбаємо про тих, хто потребує допомоги – і карантин закінчиться швидше!