І ДОНАЦІЯ, І ТЕСТУВАННЯ, І ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ….

12 Травня 2020

Головна Новини Загальні новини

Під час карантину життя, здається, стало на паузу і завмерло в очікуванні завершення цього періоду. Але не для всіх. Так, наприклад, у народного депутата України Тетяни Рябухи і команди «Слуга народу» в Сумах, як і завше, безліч справ і обмаль вільного часу. Та як і раніше, вони знаходять час для благодійної донації – от і 11 травня, коли у країні був вихідний день, «Слуга народу» завітали до СОЦСК.

  • Це вже стало нашою традицією – благодійні походи в донорський центр, – розповідає Тетяна Рябуха. – Це можливість надати допомогу тим, для кого вона дуже важлива, тому ми давно запланували цю донацію. Тим більше, тут завжди приємна атмосфера, дружелюбний персонал, високий рівень фахівців і самого центру, завжди зустрічаєш нові вдосконалення, тому прихід до центру крові обов’язково покращує настрій.

Цього разу ми не лише здали компоненти крові, але й у ході донації здали тести на антитіла до коронавірусу. А ще обговорили нашу подальшу співпрацю з центром крові у відзначенні Всесвітнього Дня донора, який буде 14 червня.  Зрозуміло, що в умовах карантину святкові заходи не можуть бути такими ж масштабними, як завжди. Але відзначити активних донорів, заохотити їх потрібно. І ми обов’язково візьмемо в цьому участь.

Також ми зустрілися в СОЦСК з головою Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Наталією Кареліною, щоб обговорити функціонування Червного Хреста в м.Суми в рамках протидії коронавірусу. Дуже прикро, що органи місцевого самоврядування не надають підтримки у роботі організації, у той час як населення активно звертається до неї за допомогою.  Ми обговорили ряд проблемних питань, і сподіваємося на дієву підтримку з боку органів влади, як міських, так і обласних.

Ось так в один візит до СОЦСК народному депутату Тетяні Рябусі і її команді вдалося вмістити і донацію на користь онкохворих дітей, і тестування, і важливі зустрічі. Це – гарний приклад для наслідування, чи не так?