«Батьківщина» рятує дітей

16 Грудня 2016

Головна Новини Загальні новини

15 грудня до Сумського обласного центру служби крові завітав незвичайний десант з відомих постатей сумського політикуму та молоді.  Представники міської організації партії «Батьківщина» на чолі з першим заступником мера Сум Володимиром Войтенком приїхали здати кров для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні. Таким чином батьківщинівці долучилися до акції «Новорічний Миколай», яку проводить Сумський обласний центр служби крові.

– Мета акції – створити резерв крові  для обласної дитячої лікарні на час новорічних свят, – розповідає завідуюча відділенням комплектації і медичного обслуговування донорів Вікторія Ігамова. – Адже цим дітям вона потрібна завжди, незалежно від того, будній день, чи вихідний. І ми чекаємо донорів завжди, незалежно від акцій. Ми щиро вдячні всім, хто відгукується на заклик про допомогу, адже онкогематології потрібна значна кількість компонентів крові і для того, щоб діти могли отримувати їх безкоштовно, потрібно багато благодійних донорів. Для того, щоб здати кров, людині має бути більше 18 років, вона повинна бути здорова і перед здачею крові дотримуватися дієти, не вживати алкоголю, жирної їжі. Тоді її кров принесе користь.

– Я не вперше здаю кров, – розповідає Володимир Войтенко. – Сьогодні разом з членами партії «Батьківщина» здаю кров для хворих діточок, які потребують нашої підтримки в тяжку хвилину життя.  Відчуваю задоволення і хвилювання. Мені здається, це чудова справа до світлого і святого свята – дня святого Миколая, від наших дій залежить життя дітей. Це дуже важливо – і я щиро вдячний нашим партійцям, які відгукнулися на заклик про допомогу і прийшли сюди сьогодні. Ми обов’язково будемо продовжувати такі заходи.

– Ми допомагаємо діткам, – говорить член партії «Батьківщина» Михайло Мельник. – Раніше я кров ніколи не здавав, сьогодні перший раз. Нам сказали, що кров потрібна для онкохворих дітей, і я вирішив – чому б і ні? Якщо моя кров комусь допоможе – це дуже гарна можливість зробити добру справу.

– Я завжди з задоволенням долучаюся до благодійних акцій, – каже екс-голова обласної ради Семен Салатенко. – І сьогодні ми з друзями прийшли, щоб допомогти онкохворим дітям. Я вперше хочу здати кров, досі в мене донорського досвіду не було.  Як можна не допомогти дітям, якщо від цього залежить їхнє життя?

– Я здаю кров утретє, – говорить Анастасія Скіданова. – Для мене це дуже важливо – бо це єдине, чим я можу допомогти цим дітям. Вони маленькі, беззахисні, тільки недавно з’явилися на світ – і вже вимушені боротися з тяжкою хворобою. Я дуже хочу їм допомогти. На жаль, здоров’я не дозволяє здавати кров так часто, як хотілося б. І коли мені сьогодні лікарі дозволили здати кров – я з радістю побігла сюди…