«Донорський аКОРД»

23 Листопада 2017

Головна Новини Загальні новини

Людську кров неможливо замінити ніяким штучним препаратом, вона життєво необхідна для порятунку хворих та поранених. Собівартість препаратів крові досить велика, тому надзвичайно важливою є допомога безоплатних донорів, завдяки яким хворі забезпечуються потрібними препаратами безкоштовно. Особливо велике значення ця допомога має у лікуванні онкохворих дітей, які під час лікування потребують багаточисельних переливань крові.
Серед активних благодійних донорів – немало бійців спеціального підрозділу Національної поліції КОРД. Вони регулярно долучаються до акцій по здачі крові для тих, хто її потребує. Ось і 22 листопада близько 15 КОРДівців завітали до Сумського обласного центру крові, аби безкоштовно здати кров для онкохворих дітей. Серед них – як кадрові донори, так і ті, хто здає кров вперше.
– Важко переоцінити ту справу, яку ми робимо сьогодні, – говорить координатор акції Вячеслав. – Моїм колегам як нікому відомо, як помирають воїни від критичної кровотечі. Але сьогодні ми здаємо кров для пацієнтів обласної дитячої лікарні – онкохворих дітей, які чекають від нас допомоги і сподіваються на неї. Багато наших співробітників є кадровими донорами. Ми плануємо і надалі не залишатися осторонь проблем хворих дітей, поранених воїнів і нашої країни в цілому.
Євген здає кров вже близько 20 років, розпочав свою донорську місію ще під час служби в армії:
– Беру участь у масових акціях, як сьогодні. Або телефонують з центру крові, що потрібна кров – якщо ми знаходимося в Сумах, то приїжджаємо і здаємо. Сьогодні здаємо для онкохворих дітей – їм дуже потрібна донорська кров. Я сам з Охтирки – і знаю, що зараз у відділенні онкогематології знаходиться хлопчик з Охтирки, у якого рак крові. А потім – здавати кров дуже корисно для власного здоров’я.
– На сьогодні, коли так багато поранених і хворих, які потребують крові, донорство стає особливим, почесним вчинком – каже інспектор Управління КОРД Оксана Токарева. – Тим більше, якщо справа стосується дітей. Онкологічна хвороба як терорист – захоплює дітей і вбиває їх. Тому наші співробітники вирішили протистояти їй – в здати кров в черговий раз на користь дітей, щоб врятувати їх.

Долучитися до доброї справи може кожен! Чекаємо донорів за адресою: м.Суми, пров. Громадянський, 2 у будні дні з 7.00 до 20.00 та в суботу з 8.00 до 16.00, а також у Шосткинському, Роменському та Конотопському відділеннях СОЦСК.