«Допомога кров’ю – це прояв найкращих людських почуттів»

31 Серпня 2017

Головна Новини Загальні новини

Шосткинський центр служби крові відкрився зовсім недавно, але вже став місцем проведення масових донорських акцій. Його появу сприйняли із захватом не лише шосткинці, а й жителі інших північних районів нашої області. Адже багато з них хотіли стати донорами, однак не могли це зробити через велику відстань до Сум. Тепер же вони можуть реалізувати свою мрію – рятувати людські життя.

В Сумах однією з найактивніших організацій, члени якої часто беруть участь у благодійних донорських акціях, є місцевий осередок ВО «Батьківщина». Не дивно, що і в Шостці одними з перших відвідувачів центру крові стали члени цієї партії. А сьогодні Шосткинська міська організація ВО «Батьківщина» приєдналася до присвяченої Дню Незалежності України акції «Кров – стратегічний ресурс держави», ініційованої Сумським обласним центром служби крові. Протягом дня «батьківщинівці» приходили до Шосткинського центру служби крові, аби стати донорами і тим самим допомогти іншим справитися з тяжкими хворобами.

– Допомога кров’ю – це прояв найкращих людських почуттів, – каже громадський діяч, підприємець, голова осередку ВО «Батьківщина» в м.Шостка Анатолій Крижанівський. – Центр крові у Шостці створений для блага людей. Дуже сподобалося його обладнання і ставлення до донорів, комфорт і безпека тут – на вищому рівні, як для донорів, так і для тих, кому будуть переливати ці компоненти крові. Плануємо продовжувати такі акції, адже ніхто не знає, коли йому потрібна буде допомога.

Новий центр служби крові чекає донорів за адресою: м.Шостка, вул.Знаменська, 6. Час прийому донорів у центрі крові: з 8 до 15 години, вихідні – субота та неділя. Нагадуємо про необхідність дотримання донорської дієти напередодні донації.