«Ми завжди допомагаємо онкохворим дітям»

30 Листопада 2016

Головна Новини Загальні новини

У Сумському обласному центрі служби крові розпочалася акція «Новорічний Миколай», мета якої – забезпечити кров’ю відділення онкогематології обласної дитячої лікарні і створити резерв  компонентів крові на період зимових свят. Сумчани активно відгукнулися на заклик закладу. Одними з перших до центру крові прийшли працівники Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Більшість з них уже не один рік є кадровими донорами крові.

–  Ми постійно маємо справу з дітьми, – розповідає директор СОЦСССДМ Тетяна Шевченко. – І найчастіше це саме ті сім’ї, що потрапили до кризових ситуацій, однією з яких є тяжка хвороба дитини. Коли спілкуєшся з такими дітьми та їх батьками, осторонь їх проблем залишитися неможливо. Тому ми завжди підтримуємо проекти, присвячені допомозі онкохворим дітям. Коли в Сумах не було сепаратора крові, за допомогою якого виготовляється тромбоконцентрат для переливань цим дітям, ми ініціювали акцію по збору коштів на його придбання. А дізнавшись, яка кількість донорів необхідна для забезпечення онкохворих дітей препаратами крові, стали регулярно приходити здавати кров. Тому і зараз вирішили підтримати акцію «Новорічний Миколай», наскільки це можливо. Адже у такій справі важлива кожна крапля крові.

–  Соціальні працівники звикли турбуватися про інших, тому часто приймають участь у наших акціях, – розповідає заступник директора Сумського обласного центру служби крові з питань маркетингу Олена Геренко. – І це дуже важливо – адже тільки за допомоги небайдужих людей ми маємо можливість повністю забезпечувати обласну дитячу лікарню препаратами крові. Вже два роки батьки онкохворих дітей, життя яких часто залежить від великої кількості переливань компонентів крові, не були вимушені оплачувати ці препарати.  Це – заслуга наших безкоштовних донорів. Ми запрошуємо долучатися до акції «Новорічний Миколай» всіх, для кого життя дитини – не пусті слова. Приходьте і поодинці, і колективами, не втрачайте можливість зробити добру справу. Чекаємо всіх з 7.00 до 20.00 в будні дні та з 7.00 до 16.00 в суботу за адресою: Суми, Громадянський провулок, 2.