«Миколай» у поліцейській формі

21 Грудня 2017

Головна Новини Загальні новини

Святкова пора – це час для того, щоб потурбуватися не лише про себе та своїх близьких, але і про тих, хто перебуває в складних життєвих обставинах та потребує допомоги. Тому Сумський обласний центр служби крові протягом місяця проводить акцію «Новорічний Миколай», щоб створити резерв компонентів крові на період вихідних та свят. Передусім – для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, які потребують багаточисельних переливань компонентів крові у період лікування.
18 грудня до СОЦСК завітали працівники управління патрульної поліції Сумської області. Вони рятують життя не лише на службі, а й у свій вільний час – в якості благодійних донорів. Тож і зараз вирішили зробити подарунок онкохворим дітям.
– Співробітники управління патрульної поліції вирішили подарувати хворим дітям на свята трохи здоров’я, тепла та радісних емоцій, – розповідає інспектор 2-ї роти УПП в Сумській області Тетяна Медвідь. – Тому сьогодні близько 15 поліцейських здають компоненти крові на користь відділення онкогематології. Також ми вже приготували для дітей солодкі подарунки та іграшки, які допоможуть їм підняти настрій та цікавіше проводити вільний час у відділенні.
Серед учасників акції є і вже досвідчені донори, і новачки. Старший інспектор УПП в Сумській області Володимир Іонін здає компоненти крові вже у п’ятий раз:
– Наш девіз – «Служити та захищати», і ми дотримуємось його не лише на службі, а і в житті. Тому сьогодні здаю кров, щоб підтримати діточок, які потребують допомоги. Це – наша спільна громадянська позиція.
– Чим можемо, тим допомагаємо, – каже інспектор 2-ї роти УПП в Сумській області Максим Алієв. – Я сьогодні став донором вперше – хочу дати дітям якусь частинку здоров’я, якого вони потребують. Страшно не було – тут дуже гарний центр, все чисто, акуратно, затишно, гарне нове обладнання. Мені дуже подобається, тому повернусь сюди ще не один раз.
Долучитися до акції «Новорічний Миколай» можна за адресою: м.Суми, пр.Громадянський, 2, а також у відділеннях СОЦСК у Шостці, Ромнах та Конотопі.