«Соціальна кров»

07 Листопада 2016

Головна Новини Загальні новини

Щорічно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. У переддень свята до Сумського обласного центру крові завітали працівники Сумського обласного центру зайнятості, які вирішили відзначити свій день особливим вчинком – здати кров для онкохворих дітей.

– Здорові діти – здорова наша майбутня Україна, – каже заступник директора центру зайнятості Лідія Павлик. – Ми сьогодні як соціально свідомі громадяни долучилися до акції, щоб допомогти дітям відділення онкогематології обласної лікарні, які часто потребують переливань крові. Ми  хочемо поділитися часткою свого здоров’я, щоб їхнє лікування було успішним.  До центру крові збиралися давно – хочемо започаткувати постійну традицію здавати кров всім колективом, адже вона дуже потрібна. Закликаємо  і інші соціальні організації приєднатися до нас і підтримати наше починання.

– Це була ідея нашого директора, Володимира Ілліча Підлісного, – розповідає голова профспілкової організації Людмила Насонова. – Він читав про акції центру крові, йому дуже сподобалася така ідея, тому він запропонував відзначити професійне свято таким чином – щоб соціальні працівники робили по справжньому важливу соціальну справу.  Співробітники охоче відгукнулися. На жаль, багато наших працівників зараз хворіють, тому прийдуть здавати кров наступного разу. Але охочих все ж зібралося чимало. Профспілка і надалі буде сприяти у проведенні благодійних акцій, щоб вони стали постійними. Нам дуже подобається, що працівники різних професій все частіше приходять здавати кров саме у професійні свята. Це дуже гарна мода – мода на добрі вчинки.

Фахівець з питань служби зайнятості Олександр Бессарабов  раніше вже здавав кров. Вперше почав це робити років з 30 тому, теж під час масових акцій. Але в останні роки кров не здавав.

– Зараз відгукнувся, щоб допомогти хворим на онкологію. Це страшно – коли діти страждають, можуть померти. Кожна людина  повинна дати цим дітям те, що може – тепло й підтримку, гроші, кров  – що кому по силам. Я можу здати кров – тому вирішив це зробити.

Хоч всі, крім Олександра Івановича, здавали кров вперше, готувалися дуже відповідально. Тому виконати свою місію змогли  на всі 100% – і до обласної дитячої лікарні буде направлено ще кілька доз життєво необхідної для її пацієнтів крові. Долучайтеся!