«ВИ ДАРУЄТЕ ЖИТЕЛЯМ СУМЩИНИ НАДІЮ – НА ЖИТТЯ, НА ШВИДКЕ ОДУЖАННЯ, НА ЩАСТЯ»

15 Червня 2017

Головна Новини ЗМІ про нас

З такими словами голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО звернувся до донорів області, вітаючи їх зі святом

«Сьогодні увесь світ відзначає День донора крові, – зазначив очільник області. – На Сумщині існує найпотужніший донорський рух в Україні, за рядом показників він перевершує європейські та світові рекорди. І, що приємно, наш Сумський обласний центр служби крові є першим в Україні, який отримав міжнародний сертифікат якості. Він є прикладом для подібних установ у нашій державі».

Впродовж багатьох десятиліть ПАТ «Сумське НВО» є беззаперечним лідером в Україні за кількістю донорів. За активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок в розвиток донорського руху на Сумщині та з нагоди свята грамотами голови облдержадміністрації були нагороджені Почесні донори України, працівники ПАТ «Сумське НВО» Олег ІГНАТЕНКО, Володимир НОВИКОВ, Наталія КОЛОСКОВА та Людмила РУДЕНКО.

«Ви даруєте жителям Сумщини надію – на життя, на швидке одужання, на щастя. І я хочу побажати усім тим, хто причетний сьогодні до цього свята, перш за все міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у ваших починаннях на благо Сумщини та України», – підкреслив голова облдержадміністрації.

Величезний внесок у формування донорського руху на підприємстві і взагалі у Сумах зробила керівник первинного осередку Червоного Хреста ПАТ «Сумське НВО» Раїса ВОЛЖИНА, яка очолює його вже 30 років.

«Сумщина, мабуть, єдина область в Україні, де голова облдержадміністрації є донором крові. І я вдячна Вам за це, Вам і всім донорам, які допомагають жителям нашої області», – говорила вона.

Привітали кращих донорів Сумщини і голова обласної ради Володимир ТОКАР, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО, директор Сумського обласного центру служби крові Наталія ТРОФИМЕНКО. Донорам бажали і надалі робити світ здоровішим, добрішим, світлішим, за першим покликом підтримувати власною кров’ю тих, хто цього потребує, завжди давати відсіч негараздам і бідам, що спіткали інших. 

Джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/13301-vy-daruyete-zhytelyam-sumshchyny-nadiyu-na-zhyttya-na-shvydke-oduzhannya-na-shchastya.