«Здай кров – врятуй життя!»

01 Лютого 2016

Головна Новини Загальні новини

26 січня у  Сумському обласному центрі служби крові працівники поліції та громадські активісти в черговий раз зібралися на акцію «Здай кров – врятуй життя». Хтось із них вперше безкоштовно здавав кров, хтось робив це десятки разів – але всі щиро хотіли допомогти хворим отримати безкоштовні компоненти крові.

Наш відділ часто приймає участь в таких акціях, – розповідає начальник оперативно-пошукового відділу 6-го територіального управління по обслуговуванню Сумської, Харківської і Полтавської областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Радій Будзинський. – Адже це один з видів реальної допомоги людям, яку ми можемо надати і як працівники поліції і як люди, що дбають про своє здоров’я.  Ми не можемо залишатися осторонь, коли наша кров потрібна для порятунку життів хворих, особливо дітей. Дуже приємно, що цього разу нас підтримали громадські активісти з молодіжної організації «Сейм». Це молоді люди з високою громадянською свідомістю,  наші погляди співпадають і в  протидії наркозлочинам, і в необхідності ділитися власним здоров’ям.
Дуже багато наших активістів відгукнулися на пропозицію правоохоронців і хотіли б узяти участь в акції, але зараз період епідемії і більшість з них хворіють або щойно перехворіли, тому не змогли прийти, – розповідає керівник молодіжної громадської організації «Сейм» Олександр Фірст. – Тому сьогодні ми лише започатковуємо свою участь у цій справі, а згодом прийдемо вже більш масово. Адже це благородна справа – здати кров для онкохворих людей, і ми як здорові свідомі люди маємо поділитися своєю кров’ю і показати приклад іншим.

Якщо ви не встигли приєднатися до акції, але також активні, свідомі, небайдужі і хочете допомогти онкохворим людям, чекаємо вас в центрі служби крові за адресою: м.Суми, Громадянський провулок, 2. Подробиці про підготовку до здачі крові – на сайті http: //socsk.org. Давайте рятувати життя разом!