КОМАНДНА ПРАЦЯ – КОМАНДНИЙ ВІДПОЧИНОК!

22 Лютого 2021

Головна Новини Загальні новини

Не секрет, що безпечна і комфортна для донорів заготівля, підготовка і своєчасна видача якісних компонентів крові можлива лише за умови ефективної та злагодженої роботи всіх підрозділів центру крові. Це – командна робота, в якій важливим є вклад кожного працівника. Тому для успішної роботи колективу необхідна не тільки спільна праця, а й спільний активний відпочинок. А оскільки наш центр – завжди попереду у впровадженні найкращих сучасних тенденцій, то і енергійні корпоративні вихідні, насичені різними активностями, поступово стають у ньому традицією. Влітку наш дружний колектив здійснив спільний невеличкий похід на байдарках, а у неділю 21 лютого близько 50 працівників Biopharma Plasma Суми помандрували у Полтавську область, щоб активно відпочити на території гірськолижного комплексу «Сорочин Яр».

  • Такий активний спільний відпочинок для колективу просто необхідний, – пояснює директор Biopharma Plasma Суми Наталія Трофименко. – Адже це допомагає побачити своїх колег з іншого боку, коли вони не заклопотані робочими обов’язками. На роботі у нас велике навантаження, всі працюють з максимальною ефективністю, часу для спілкування між собою практично немає, а працівники різних підрозділів взагалі майже не бачать одне одного. Тому зміцнюємо командний дух у позаробочий час. Так набагато швидше виникає  взаєморозуміння, підтримка, доброзичливе ставлення один до одного.

Програма відпочинку була побудована так, щоб надати максимум можливостей для невимушеного спілкування, і головне місце у ній, звичайно, займало катання на лижах та тюбінгах.

  • Це була просто неперевершена поїздка, особливо для тих, хто ні разу не був на таких курортах. Для людей нашого рівня це був Буковель! – захоплено розповідає старший лаборант Людмила Якименко. – Все було організовано якнайкраще, всі були у захваті – і від відпочинку на лижах, і від смачного обіду з шурпою та шашликами! Тих, хто взагалі ніколи не ставав на лижі, наша власна інструктор і головний бухгалтер Алла Володимирівна Боровик навчила так, що вони самі підкорювали найвищі гори комплексу! Це було неймовірно!
  • Такі заходи дуже потрібні, – каже медичний брат Богдан Шевченко. – У нас взагалі дружний колектив, а такий активний відпочинок ще більше зближує! І організація заходу була на найвищому рівні, тож всім дуже сподобалось!

Переважна більшість працівників, незалежно від свого лижного досвіду, вперше були у Сорочиному Яру – адже цей комплекс порівняно новий і набагато менше відомий, ніж курорти Прикарпаття. Тим яскравіші були враження!

  • Я дуже рада, що нам дали можливість відпочити разом і побачити щось нове для себе, – говорить медична сестра Ганна Хоба. – Я була на гірськолижній базі в Токарях, але це зовсім інше, ніякого порівняння! Враження тільки гарні. Це чудово, що в нас такий колектив, у ньому справді приємно і працювати, і відпочивати!
  • Було дуже здорово, ми каталися на лижах і тюбінгах, відчуття неможливо передати, це потрібно спробувати всім!, – ділиться враженнями медичний реєстратор Ганна Нікітіна. – Я хочу висловити велику вдячність нашому керівництву, за те, що для нас організували цю поїздку і дали нам можливість побути разом, і Аллі Володимирівні, яка стала нашим інструктором. Донорський центр вміє не лише працювати, а й відпочивати!