Конкурс “Давайте мріяти разом!”

07 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Конкурс “Давайте мріяти разом!» продовжується, тож всі, хто під час карантину має час спинитися і помріяти, встигнуть взяти в ньому участь! Нагадуємо, надіслати свою мрію на конкурс можна, незалежно від віку та її здійсненності.
А сьогодні пропонуємо знайомство з мрією учня 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, вихованця гуртка «Євроклуб» Великописарівської СЮН Владислава Пахомова.
А ви знали, що «мрія» – українське слово й відносно молоде, бо придумав його М. Старицький? Думаю від того, що воно недавно живе в нашій мові, залежить його звучання. Мрія… Коли чуєш це слово, то відчуваєш, як відриваєшся від землі й летиш у незвідані далі. Таке відчуття, як у Т. С. Сковороди, мабуть, який писав, що ноги йдуть по землі, а серце втішається спокоєм. Переконаний, що переповнюють такі відчуття людей, які мріяли стати мандрівниками, бо тільки під час подорожей душа переповнена новими емоціями, несподіваними знайомствами. Поет Іван Бунін стверджував: «По справжньому людину роблять щасливою три речі: любов, улюблена робота і можливість подорожувати».
Про що мрію я? Звичайно, про мандри! Але не тільки для того, щоб задовольнити жагу пригод, що часом межують з небезпекою, але для того, щоб випробувати щось нове, вирватися із сірих буднів, побачити світ, бо це і є життя. Саме так писав про великого філософа-мандрівника Л. Ушкалов (до речі, наш земляк): «Він зрікся світу в розквіті сил заради того, щоб жити…» Думаю, що зараз не потрібно йти на такі жертви, але бажання здійснити мрію подорожувати, звичайно, потребує не тільки можливостей, але й певних по́ступок. Наприклад, тривалий час не бачитися з рідними, не допомагати їм. Але зваблює те, що ти збагачуєшся морально, духовно, інтелектуально, а, значить, удосконалюєшся. Це свого роду інвестиція в себе, а, значить, і у своїх рідних.
Здійснити свою мрію – це відкрити двері у свою душу, отже, стати щасливим! Щаслива людина опромінює світлом того самого щастя своїх рідних, а, значить, дарує їм частину своєї насолоди, радості, благодаті, робить їх теж щасливими.
Тож, мріймо й здійснюймо свої мрії, щоб бути щасливими!