КОНКУРС “РОЗКАЖИ ПРО МРІЮ”

30 Березня 2020

Головна Новини Загальні новини

 УВАГА, КОНКУРС! ДАВАЙТЕ МРІЯТИ РАЗОМ!

🎀 Карантин🗣 . Як би не хотілося залишитися вдома, виспатися 🛌 й зайнятися хатніми справами 🧹, скоро це набридає. Хочеться чогось позитивного 🤡 і важливого  .

🎀 А давайте у цей час будемо разом мріяти 💭! Адже це так приємно 💖!

🎀 У кожної людини є мрії – і невеличкі, які досить легко здійснити 💃, і глобальні 👑. Деякі з них навіть стають метою життя. А деякі залишаються недосяжними – але дарують справжню насолоду! Хтось мріє про своє, особисте💍 . А у когось є мрія, спільна з родиною, друзями, однодумцями 🚀.

🎀 Часто нам не вистачає часу, щоб помріяти вдосталь. Подумки побачити свою мрію з усіх сторін, у всіх деталях і подробицях 👨‍💼. То чому б не скористатися моментом?

🎀 Сумський обласний центр служби крові оголошує конкурс мрій! Опишіть вашу мрію, або намалюйте її 🎨. Розкажіть, як плануєте її здійснити, що для цього робите, чи допомагає вам хтось у цьому. По можливості проілюструйте фотографіями або зробіть відеоролик 🎬. І надсилайте нам у приватні повідомлення.

🎀 Конкурс триватиме до кінця карантину. Найкращі роботи ми будемо публікувати на нашій сторінці, а по завершенню карантину журі обере мрійників-переможців, які отримають приємні призи від СОЦСК 🎁🎁🎁. А головне – ми всі чудово і позитивно проведемо час, налаштовуючись на здійснення мрій. Чекаємо ваших листів !

🎀 А ще чекаємо донорів у СОЦСК і нагадуємо, що нагальна потреба у компонентах крові є завжди. Будьте здорові і обов’язково мрійте!