Конкурс “Весняний карантейбл”

24 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

З початком карантину у профілі Instagram СОЦСК було оголошено конкурс під назвою «Весняний карантейбл», покликаний   розфарбувати карантинні будні яскравими фарбами та популяризувати донорську культуру.

За умовами конкурсу, усі бажаючі мали викласти креативну публікацію у своєму профілі, в якій відмітити наш профіль та хеш-тег «весняний карантейбл».

Тож, до нашого конкурсу долучилися понад 60 учасників з різних куточків області. Щодня їхні публікації ми викладали у свій профіль і розповідали про них.

І ось конкурс добіг свого завершення! Насправді складно було визначитися з переможцями, оскільки усі фото- і відеороботи заслуговують на високе визнання, але серед великої кількості надзвичайно позитивних і яскравих робіт ми обрали 7 найкращих постів, які класифікували за двома категоріями.

І категорія – учнівська молодь

Вже традиційно до наших творчих заходів долучаються волонтери з Великої Писарівки, які досить тривалий час активно пропагують донорську культуру, власноруч майструють подарунки для донорів, відвідують СОЦСК з екскурсіями, долучають до справи донорства своїх батьків та знайомих. Тож, вітаємо переможців з Великої Писарівки, учнів Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, вихованців гуртка «Народознавство» Великописарівської СЮН

Аріна Ключник. У час самоізоляції, сумуючи за спілкування зі своїми друзями, вона розмістила у своєму дописі фото-спогад про учасників творчого проєкту з пропаганди донорського руху «Козача кров – цілюща сила!»  , де молоді юнаки і дівчата у єдиному патріотичному зверненні милуються високим небом і широким простором. Аріна разом з друзями також постійно бере участь у творчих відеопроєктах про донорство.

Дмитрій Гордієнко – волонтер, учасник проєкту «Голос крові: ми – українці!» Сповідуючи українську культуру, яка передається з покоління у покоління родинними традиціями, у своєму пості Дмитрій розмістив фото традиційного чаювання, де разом з молодшим братом, закцентував увагу на користі регіональних лікарських рослин для зміцнення імунітету і профілактики різних захворювань, що надзвичайно важливо в умовах пандемії.

Єлизавета Шевцова – володарка Гран-прі обласного конкурсу «Червона лінія порятунку», активістка пропаганди донорства і здорового способу життя серед учнівської молоді. Завжди зберігаючи спокій і даруючи оточуючим життєдайну енергію, Єлизавета разом з меншим братом у своєму відеозверненні продемонструвала, як, навіть в умовах вимушеної самоізоляції, можна залишатися на позитиві і дбати про своє здоров’я, займаючись звичайними спортивними вправами.

Катерина Сінянська – донор і волонтер, учитель Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, керівник гуртка «Народознавство» Великописарівської СЮН. Її конкурсні фотоматеріали, що зображують красу рідної природи, мальовничі краєвиди лісів і водойм, весняного неба і затишних відпочинкових куточків, відволікають уяву від проблем сьогодення, підкреслюють важливість збереження природної терапії для емоційного і фізичного здоров’я.  А композиційний кадр зі стаканом води (з логотипом Biopharma) у сонячних ранкових променях нагадує про такий простий, але дуже корисний, початок дня.

Ми щиро вдячні цим людям за їхній внесок у розвиток та пропаганду донорської культури на Сумщині.

А тепер час познайомити вас з переможцями ІІ категорії:

Давід Гвініашвілі – координатор донорського руху ГО «Батьківщина Молода», волонтер та студент СумДУ, який вже понад рік є нашим донором та з радістю запрошує інших. Давід розмістив своє надзвичайно сонячне і тепле фото: він – юнак із цілим життям попереду на фоні Колеса Огляду ніби дивиться у своє майбутнє, а композиційна картина випромінює спокій і рівновагу, які так необхідні у ракурсі сучасних проблем.

Артур Обідець – лікар-інтерн, який не залишився осторонь донорського руху і наших творчих заходів. Маючи хист до малювання, у техніці «графіка» він втілив у своїму малюнку сподівання різних поколінь на щасливе і радісне майбутнє – батько, який піднімає до неба дитину, майбутнє, яке для  багатьох залежить і від донорської крові – Червоної лінії порятунку, яка в’ється через площину малюнка.

Наталія Обідець – студентка 5 курсу Медичного інституту СумДУ, донор, координатор студентського донорського руху МІ СумДУ. Йдучи на свою першу донацію, Наталія була твердо впевнена у надзвичайній важливості свого рішення, і це її усвідомлення знайшло своє відображення у віршованих творах, відеозверненнях, організованих флешмобах тощо. У своїй публікації Наталія виклала перший етап свого наступного творчого проєкту – вишиту композицію «Птах Надії», який символізує життя і є репродукцією елементу відомого квіткового панно СОЦСК.

Кожна з публікацій, яку ми отримали неймовірна. Наші підписники дуже креативні та цікаві особистості. А переможців ми обирали за загальними уподобаннями, символічним наповненням, сюжетною побудовою та випроміненим позитивом.  Ми щиро дякуємо усім учасникам, оскільки кожен з вас подарував глядачам те, що сьогодні вкрай необхідно – позитивні емоції і віру у те, що все буде добре! І якщо сьогодні ви не знайшли себе серед переможців конкурсу Весняний карантейбл, – це означає, що у вас іще безліч можливостей і шляхів до успіху у наших нових конкурсах, проєктах, флешмобах, які ми обов’язково іще не раз організуємо для вас!

Будьмо здорові!