Краще дітям. Небайдужі жителі Сум поділилися своєю кров’ю з онкохворими

10 Серпня 2017

Головна Новини ЗМІ про нас

В обласному центрі містяни організували акцію та усі разом пішли здавати кров для хворих на онкологію дітей. Допомогти малечі до Сумського обласного центру служби крові прийшли до півтора десятка людей.

Сумчанин та лідер донорського руху в обласному центрі В’ячеслав Ганич розповідає, подібні акції проводять регулярно, а з тих людей, кого запрошує до центру, зазвичай приходить половина.

Ми знаємо про потребу у крові. У першу чергу це люди, які хворіють переважно на онкохвороби, серед них багато дітей. Розуміємо, що це дуже цінний ресурс, нам його не вистачає. Ми мобілізуємо усі наші сили, щоб допомогти кожному. Переважно здаємо кров для пацієнтів онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої лікарні. Добровольців знаходжу швидко – беру телефон і починаю пролистувати телефонну книгу. Більшість, кому телефоную, відгукується.

Вячеслав Ганніч, лідер донорського руху у Сумах

Серед тих, хто прийшов сьогодні до центру крові і маленька сумчанка Зоряна. Доки її мама Ярослава заповнює документи, мала малює та потихеньку знайомиться з оточення.

Мій тато був почесним донором СРСР, а в мене дуже рідкісна група крові, тому я намагаюся не відходити від сімейних традицій, а також допомагати. Сьогодні взяла з собою дочку. Хочу, щоб Зорянка з самого малечку долучалася до гарної справи.

Ярослава Горбатенко, жителька Сум

Сімейним дуетом прийшли здавати кров і сумчанка Наталя із сином Андрієм. Щоправда її дитина уже доросла і на крісло донора лягає поруч з мамою.

Якщо я можу допомогти своєю кров’ю чи плазмо, то я готова це зробити. Майбутнє наших дітей залежить в деякій мірі і від нас. Тож якщо ми будемо давати свою любов, своє тепло, своє милосердя, то наші діти будуть щасливі. Наступного разу сподіваюся, що ми прийдемо більшим колективом, у мене є ще один син, і відчуваю, він до нас приєднається.

Тетяна, жителька Сум

Ділитися своєю кров’ю з тими, хто її потребує тепер можуть і жителі Шостки. Вчора, 8 серпня, Центр служби крові з'явився у північній столиці регіону. Знаходиться він за адресою: м.Шостка, вул.Знаменська, 6. Час прийому донорів у центрі крові: з 8 до 15 години, вихідні – субота та неділя.

Як і в Сумах, донори зможуть отримати компенсацію за компоненти крові, також їм в обов'язковому порядку компенсується вартість обіду.

 

Джерело: http://spec-kor.com.ua/news/better-dtam-nido,-suncani-podolica-sway-of-kr%C3%B6v-yu-z-alkoholismi.html