«КРОВНА РОДИНА» ЄДНАЄ КРАЇНУ!

18 Травня 2021

Головна Новини Важливі новини

Суми офіційно є донорською столицею України, тут кожен якщо не  здає кров сам, то має родичів, друзів або колег-донорів. Тож не дивно, що Всесвітній день донора крові  – особливе свято для нашого міста! І відзначається він не один день, і навіть не один тиждень, адже висловити донорам свою вдячність і захоплення хоче так багато дорослих і малих жителів області.

Тож заходи, присвячені Дню донора і донорству в цілому, вже розпочалися – і триватимуть багато тижнів, включаючи і святкування 30-річчя Незалежності нашої країни. Адже донорство – це стратегічний напрямок для країни, це не лише забезпечення хворих компонентами крові, а й вияв патріотизму.

Основним гаслом цьогорічного Дня донора буде «Кровна родина» – адже ніщо так не об’єднує людей, як спільна особлива мета, добра справа, що рятує життя. Донори – це одна велика сім’я, де всі розуміють один одного і пишаються своїми рідними. Тож нехай наша «Кровна родина» об’єднає всіх, кому не байдужа чужа біда і хто готовий прийти на допомогу!

Долучайтеся до наших заходів, про які ми будемо інформувати через цю сторінку та ЗМІ, здавайте компоненти крові, розповідайте про свій досвід друзям та знайомим. Нехай Суми стануть джерелом розвиненого донорського руху для всієї країни!