КВАРТИРНИК «ЩАСТЯ В ТВОЇХ ДОЛОНЯХ»

23 Березня 2020

Головна Новини Загальні новини

Коли настає весна🌹 , хочеться ще більше часу проводити у колі друзів 👫 з гітарою 🎸 та чимось смачненьким 🍔. А ще краще, коли поєднуєш корисне з приємним, роблячи для суспільства добру справу !

🎊 6 березня ми відкрили новий сезон квартирників, назва якого – «Щастя в твоїх долонях». Ці заходи направлені на популяризацію донорського руху та інформування населення про безпеку та переваги донорства.

🎊 Вечір видався неймовірним: Марина Медвідь розповіла про свій досвід донора, разом з Максимом Євтушенко ми поспівали пісень під гітару 🎸, а ще поїли смачні бургери 🍔та просто добре провели час.

Деякі учасники вперше чують про донорство від самих донорів:
 – Мій головний страх – бути зараженим під час процесу. Бо я тільки в кіно бачив, як все відбувається. Але сьогодні Марина цей страх подолала, розповідаючи про стерильність та одноразові інструменти в СОЦСК. Це приваблює, тож разом з другом вже збираємось!» – каже Володимир Скічко, студент 3-го курсу СумДУ, факультету ЕлІТ.

 – Це дуже круто, коли таким чином збирають молодь, щоб донести їм важливі речі. Нас зачепив такий підхід від СОЦСК. Вони точно знають, що потрібно молоді, а це вже говорить про їх високий професіоналізм, адже люди дивляться на такі дрібниці. Дякуючи координатору донорського руху Аліні Турлевській, маємо велике бажання взяти участь не лише в благодійній акції, але й в організації фестивалю 🌷 «Весна надії»🌟 , який організовує NOVA КРОВ, – каже Альона Свідерська, студентка 4-го курсу СумДУ, факультету ІФСК.

Атмосфера була дуже затишна, тож кожен міг висловити свої думки, задати питання, та розповісти про своє бажання зробити вклад у розвиток донорства. І поки студенти збираються на свою першу донацію, команда СОЦСК готує вже нові акції та заходи. Тож не пропустіть!