#ЛІТОДОНОРІВ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

06 Липня 2020

Головна Новини Важливі новини

4 липня у тінистому дворі СОЦСК з дотриманням всіх карантинних норм відбулося нагородження переможців активностей фестивалю «Нова Кров 2020» . Вперше в історії донорський фестиваль проходив у онлайн-форматі, і цей досвід виявився настільки вдалим, що двотижневий фестиваль розтягнувся спочатку на місяць, а потім переріс у проєкт, який триватиме все літо. А поки що у затишній сімейній атмосфері призи, подарунки 🎁 і подяки отримували активні учасники фестивалю – переможці Битви малюнків , Битви історій та Битви донацій, підприємці, які виступили спонсорами, нові зірки соціальних мереж – найпозитивніші терапевти Микита Гончар та Денис Луценко 👨‍⚕ 👨‍⚕.

🌺 До справжнього водоспаду подарунків долучився і СОЦСК, який нагородив організаторів фестивалю Анну Горпинич і Наталію Гончарук та деяких учасників. А ще ця зустріч стала чудовою нагодою подякувати сумським донорам за їх активність у порятунку життів та залученню нових донорів власним прикладом. Адже саме публікації у соцмережах та фото з донацій стали для багатьох вирішальним поштовхом до донорства.

– Робити добрі справи дуже просто – треба просто наважитися прийти і зробити добру справу, – каже один з переможців фестивалю, Почесний донор України Андрій Бережний.

Організатори фестивалю розповіли про його продовження – #літодонорів. Як і раніше, проект прийматиме історії про «Мій перший раз», які можуть надихнути інших людей переступити через свій страх та сумніви і наважитися стати донором. Також продовжуватиметься активність «Наважся на донацію», у якій братимуть участь фото з донацій. Обов’язково порадує своїх прихильників другий сезон серіалу «Запитай про донорство», також продовжиться танцювальний флешмоб – всі бажаючі можуть вже сьогодні записати власний танок 💃 або відтворити запропоновані рухи, але обов’язково під мелодію фестивалю – посилання на неї є на сторінці https://www.instagram.com/nova_krov/. Там же можна ознайомитися з усіма уже створеними матеріалами фестивалю – так цікаво, різноманітно і позитивно про донорство точно ще не розповідав ніхто. А ще в липні нас усіх чекає дещо новеньке – кулінарний донорський фестиваль 🍲. Тож в очікуванні, доки оголосять його детальні умови, можна вже зараз фотографувати улюблені страви, які ви готуєте і вживаєте перед донацією, та записувати їх рецепти.

Беріть участь у літніх активностях, продовжуйте свою особисту історію донорства або долучайтеся до цього руху, і не забувайте про головне. Учасникам імпровізованого свята про нього нагадала координатор донорського руху СОЦСК Олена Геренко:

 – Ми завжди чекаємо на вас. Приходьте самі, приводьте рідних, друзів, сусідів, колег – двері нашого центру завжди відкриті для тих, хто готовий рятувати життя інших. І ми не називаємо його центром – це дім для донорів .

Тож до зустрічі у нашому спільному домі!