МІСЦЕ, ДЕ МОЖНА ТВОРИТИ ДОБРО…

26 Серпня 2021

Головна Новини Загальні новини

Благодійність, особливо щодо дітей, може бути дуже багатогранною. Комусь потрібні компоненти крові, а хтось потребує елементарних продуктів харчування чи одягу. Один з найважчих моментів в житті малозабезпечених родин – це підготовка до школи: взуття і одяг, спортивна форма, канцелярське приладдя, зошити… Купити все необхідне для школяра – відчутний удар по бюджету навіть відносно благополучних сімей, де обоє батьків працюють. Що ж казати про родини, яким коштів не вистачає навіть на основні потреби?

Тому відома сумська волонтерка Ксенія Гриник, яка збирає допомогу для дітей, у тому числі –з багатодітних і малозабезпечених родин, запропонувала всім бажаючим долучитися до традиційної  акції з придбання взуття, шкільних рюкзаків,  канцелярії для дітей з малозабезпечених сімей. Цей проєкт існує вже сім років. «Нехай школа буде в радість, а не місцем, до соромно…» – написала Ксенія у соціальних мережах.

Одним з перших на цю ініціативу відгукнувся Сумський обласний центр служби крові. Сьогодні його працівники передали Ксенії Гриник та заступниці директора – начальниці відділу соціальної роботи Сумського міського центру соціальних служб Наталії Кудімовій 10 наборів якісної шкільної канцелярії. Особливо приємним став той факт, що і Ксенія, і Наталія – благодійні донори.

  • Це була моя давня мрія – стати донором, і я по-справжньому щаслива, що вона здійснилася, – говорить Ксенія. – Наш донорський центр є не тільки місцем, де можна творити добро, а й надійним другом і партнером у різних добрих справах. Сумський донорський центр бере активну участь у благодійності. Вже сьогодні ці канцелярські набори будуть передані родинам, яким вони дуже потрібні.

Наталія Кудімова здає компоненти крові вже більше 10 років. Розпочала це робити, коли працювала у машинобудівному об’єднанні, і змінивши місце роботи на структурний підрозділ міської ради продовжує це робити.

  • Нам випала честь передати ці набори, придбані працівниками СОЦСК для дітей вразливих категорій, для сімей, які не можуть самостійно зібрати дітей до школи, – відзначила Наталія. – Це значна і важлива допомога.