МОВА – КРОВ НАЦІЇ

17 Серпня 2020

Головна Новини Важливі новини

Ось і настав останній тиждень перед Днем Незалежності України – час, коли кожному хочеться знову й знову признаватися в любові своїй рідній країні. Це слушна нагода для посилення своєї національної свідомості, для добрих і патріотичних справ.
Традиційно саме у ці дні ми з року в рік проводимо один з наших найулюбленіших заходів – літературно-мистецьку акцію «Мова – кров нації». Її ініціатор – головний редактор проекту «Спецкор», відома в Україні журналістка, депутат Сумської районної ради Анна Валевська, яка завжди приділяє значну увагу насадженню любові до рідної мови.
Тож у п’ятницю 21 серпня о 12 годині чекаємо всіх бажаючих у нашій парковій зоні біля СОЦСК. Будемо читати і слухати вірші українською, а потім – разом здавати компоненти крові. Адже мова людини має не менше значення, ніж її кров, і для того, щоб наша держава стала по-справжньому великою, потрібно ділитися і тим, і іншим.
Долучайтеся! У вас ще є час, щоб освіжити в пам’яті улюблену поезію та підготуватися до донації, присвяченої Дню Незалежності. Чекаємо!