« МОЯ КРОВ МОЖЕ ДОПОМОГТИ ПОБРАТИМАМ!»

30 Травня 2020

Головна Новини Загальні новини

Вже майже місяць військовослужбовці з в/ч 3022 Національної Гвардії України проводять благодійну акцію, присвячену Дню донора у м. Шостка.За цей час у ній взяли участь понад 50 військовослужбовців. Серед них – помічник начальника штабу військової частини 3022, Почесний донор України, капітан Іван Веретенников.
Іван Вікторович вперше здав кров в 2003 році на прохання товариша. Його дружина під час пологів зазнала великої крововтрати, а в банку крові був дефіцит. Сам товариш не міг стати донором, бо мав протипоказання .
— Це був мій свідомий вибір. Мені було неважко піти й допомогти, – розповідає військовослужбовець .
Донорство стало для Івана невід’ємною частиною життя. І зараз за його плечима вже 17 років донорського стажу та звання “Почесний донор України”.
– Кожного разу, коли в мене питають, що для мене значить бути донором та навіщо мені це потрібно, я цитую Адріано Челентано “Коли люди говорять про причини, які утримують їх від донорства: “Так це ж боляче! Я крові боюся!”, я тільки хочу запитати: а чи ти готовий повторити все це, дивлячись в очі вмираючому хворому, якому потрібна кров твоєї групи?”- говорить Іван Вікторович, і додає: – Особливо гостро це питання постало для мене в останні роки, адже зараз моя кров може допомогти ще й моїм побратимам.
Донорство є почесним обов’язком для кожного свідомого громадянина, особливо для воїна-захисника. Ми дякуємо кожному військовому, який допомагає забезпечувати реципієнтів компонентами крові, тим самим рятуючи життя, а також командуванню частини, завдяки позиції якого це стало можливим!