“Моя мрія”

06 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

“Нехай скоріше закінчиться карантин” – хіба не про це мріємо ми всі? Але в кожного є і особливі мрії, якими саме час поділитися, взявши участь у конкурсі “Давайте мріяти разом!”. А сьогодні пропонуємо вам познайомитися з мрією учениці Великописарівської спеціалізованої школи, вихованки гуртка «Народознавство» Великописарівської СЮН Наталії Коноз.
МОЯ МРІЯ
Не скаржися, що твої мрії не збулися;
заслуговує жалю лише той, хто ніколи не мріяв
Марія-Ебнер Ешенбах
Мрія – це те, до чого іноді тяжко йти, але ти прагнеш цього всім серцем і жодна перешкода не зупинить тебе. Кожна людина має хоча б одну або декілька мрій. Саме вони не дають зупинитися на досягнутому та змушують нас рухатися вперед, відкриваючи нові грані наших можливостей. Досить важливо розвивати уяву та мріяти, оскільки завдяки мрійникам і фантазерам було відкрито багато винаходів.
Своє життя мені важко уявити без мрій. У школі в мене часто питають однокласники, чому я така сумна. Насправді, я просто поринаю з головою в свої думки. Постійно перед сном я мрію, уявляю яким буде моє життя через десять чи двадцять років, або ж якими будуть мої друзі. Це допомагає солодко заснути. Як і будь-яка людина, я часто мрію про звичайні речі. Наприклад про якусь нову річ, чи зустрітися з кумиром, не отримувати поганих оцінок. Це дріб’язкові мрії, але вони досить часто піднімають мені настрій. Все ж таки, навіть самі маленькі сподівання відіграють важливу роль у моєму житті. Головна моя мрія – не втрачати близьких людей. Я дорожу своєю сім’єю, й боюся, що колись прийде день і когось з них не стане в моєму житті! Через це, мені деколи сумно, але я стараюся не показувати цього. В такі моменти я згадую те хороше, що було в моєму житті, й таким чином підіймаю собі настрій. Деякі мрії збуваються, деякі – ні, так було завжди. Навіть в найбагатших людей не збуваються всі їхні забаганки. Чомусь, чим більше в нас є, тим більше ми хочемо. З раннього дитинства я мріяла про чотирилапого друга. І нарешті, на моє п’ятнадцятиріччя мені подарували маленьке цуценя! Це був незабутній день! Разом з ним прийшло й багато клопіт, тому потрібно добре зважити, чи ти готовий до втілення своєї мрії?! Й чітко розуміти, чи твоя це мрія, чи ти її в когось запозичив. Але я задоволена! Деколи мені здається, що песик розуміє кожне моє слово й ось-ось щось скаже. Коли одна мрія збувається, на її місце приходить інша. Через Коронавірус та карантин я не можу виходити гуляти з цуценям за двір. Тому в мене з’явилася нова мрія – щоб швидше закінчився карантин, хворобу було подолано, а наша із Річем стежка простяглася ген за обрій у пошуку нових пригод!
Мрії збуваються коли в них вірять!