МРІЯ НА КАРАНТИНІ… І НЕ ТІЛЬКИ НА КАРАНТИНІ!

23 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Карантин продовжено – отже, продовжуємо мріяти! У вас додалося ще два тижні, аби взяти участь у конкурсі “Давайте мріяти разом!” від СОЦСК.
А сьогодні ми публикуємо мрію учениці Великописарівської СШ І-ІІІ ст. та вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості смт.Велика Писарівка, 16-річної Валерії Єщенко. Долучайтеся!
МРІЯ НА КАРАНТИНІ… І НЕ ТІЛЬКИ НА КАРАНТИНІ!
Хтось знає, коли ми починаємо мріяти? Можливо, коли нам виповнилося три роки, можливо, коли п’ять? Мені здається, мріяти ми починаємо із самого народження, із самого першого дня. Ось, я народилась у травні, і з цього дня я почала мріяти. Звичайно, я цього не пам’ятаю, але я в цьому впевнена. Спочатку це були ляльки, велосипед, фотоапарат (ну такий ще, знаєте з плівкою) , він у мене до цього часулежить у шухлядці. Пізніше – телефон, комп’ютер, новий вже цифровий фотоапарат. А потім мрії стали більш глобальними та довготривалими в часі: гарно закінчити школу, вступити до університету. І крокуючи мрійливими стежинами життя, я впевнено іду до мети.
Ми часто чуємо, що без мрії жити не можна. І я розділяю цю думку.Ми всі про щось завжди мріємо, щось бажаємо.
Та про яку з моїх мрій мені розповісти? Спочатку я думала написати про щось глобальне, про мир на всій Землі, або про зменшення злочинності в нашій країні (я ж уже доросла, а дорослі мріють про ВЕЛИКІ речі). Так, я звичайно бажаю усім миру, щастя та добра, але це не можна назвати «моєю мрією», і тому я пишу про те, чого я бажаю особисто для себе, для своєї душі.
Так от, моя мрія. В моїй душі жевріє надія на те, що колись у мене буде власна оранжерея. В ній будуть рости найцікавіші та рідкісні квіти, а я буду дбайливо їх доглядати. Окрім цього, у мене буде чудовий магазин, який радо прийме усіх бажаючих. Тут можна буде не лише купити рози чи лілії для якоїсь події, а й просто насолодитися чудовим розмаїттям квіткових ароматів.
Лише уявіть! Ніжний, небесно-голубий відтінок стін у поєднанні з білими меблями – зачарує кожного, і змусить поринути у чарівну атмосферу казкових квітів. У магазинчику будуть стояти білі столики та стільчики, на стінах висітимуть фото рідкісних квітів, а великий вибір чаю та кави в поєднанні з легкими десертами зроблять кожного щасливішими. До нас заходитимуть одні люди, а виходитимуть зовсім інші – щасливі, мрійливі від яких віятиме натхненням та впевненістю у собі… Ще один, не менш важливий елемент – куточок «щасливого відвідувача», місце, де будуть представлені фото щасливих покупців та відвідувачів нашого магазинчика! А найголовніше у моїй мрії – ніжно-небесний велосипед з білими квітами та вивіскою «БУДИНОЧОК ЩАСТЯ ТА КВІТІВ» на вході до нашого «квіткового раю». І навіть тодія не перестану мріяти. Читаючи ці рядки, я вже починаю мріяти про те, щоб ці «будиночки щастя» були повсюди, щоб вони приносили насолоду та натхнення всіх оточуючим. Лише уявіть – вас оточує неймовірна краса, відкритість та чаруючи аромати…
Та все ж таки постає питання, як я здійсню свою мрію ? На це у мене одна відповідь – наполеглива праця та вивчення усіх тонкощів садівництва та флористики, віра в себе та свої сили. Тож чекайте на можливість завітати у «БУДИНОЧОК ЩАСТЯ ТА КВІТІВ».
P.S. «Щаслива володарка квіткового магазину»