Мріяти і ще раз мріяти!

06 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Ви ще не мрієте? Тоді ми йдемо до вас!
Коли ще мріється так гарно, як у дитинстві, коли все життя попереду і весь світ готовий схилитися до ніг? А ви знаєте, про що мріють ваші діти? Залучайте до конкурсу “Давайте мріяти разом!” і їх!
А сьогодні ми знайомимося з мрією 14-літньої вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості Великописарівської районної ради Таїсії Сукачової.
У кожної людина є мрія, а іноді їх декілька. У когось вони недосяжні, а у когось, навпаки, досить реальні. Мрії можуть змінюватися, адже ми дорослішаємо і змінюються наші смаки, плани та вподобання. Іноді мрія – це те, що важко втілити в життя. Але, саме почуття недосяжності підтримує нас все життя, стимулює та надихає приймати доленосні рішення, змінюватися самим і цим самим змінювати навколишній світ – у нас є те, заради чого ми можемо розвиватися і не стояти на місці. Тому, коли у людини немає мети чи мрії, їй важко жити, бо немає того, до чого прагнути і за ради чого вона би змінювалася.
У мене, особисто, є мрія поїхати за кордон, особливо до Лондона. Але, щоб поїхати туди, на моєму шляху є дуже багато перешкод, які я маю подолати, щоб все-таки отримати таку бажану для себе подорож.. Найперше – це вивчити англійську мову. Тому, я активно займаюся уроками англійської, я багато працюю над собою як би це складно не було. Також, потрібно мати гарну освіту та престижну, високооплачувану роботу. І це найголовніші фактори, щоб досягнути своєї мрії. А скільки буде потрібно побороти всього складного на своєму шляху, щоб мрія втілилася в життя!!!
Знаєте, якби у мене запитали, чому моя мрія настільки віддалена, я б не довго вагалася з відповіддю. Мрія на те вона і є мрія, щоб мріяти !!! Потрібно старанно підійматися сходами вгору. І поки ти, будеш підійматися, ти не один раз зупинишся, спіткнешся, а можливо, навіть упадеш, боляче вдарившись при цьому. Але, якщо, мрія звичайна і її досягнення не вартує якихось зусиль, то це дуже нудно, а мрія – це окраса нашого життя, чарівна таємниця, такий жаданий обрій чи небокрай, до якого ми хочемо наблизитися навіть у ві сні.
Я прикладу усі зусилля, робитиму все, що від мене залежить, аби казка, яку я собі придумала, тобто, Сполучене Королівство, зі своїм науковим, економічним, та політичним прогресом, стала таки для мене дійсністю.
Я вірю ,… Одного туманного ранку потяг, на якому я приїду до Лондона, зупиниться на вокзалі Сент-Панкрас. Я сяду в двоповерховий автобус і поїду на Оксфорд-стрит. Там, у маленькій, затишній квартирці я відпочину, вип’ю кави та піду знайомитися з околицями Лондона.
Для початку, я звірю свій годинник з Біг-Беном, прогуляюся та відпочину у Гайд-парку, потім обов’язково відвідаю атракціон Лондонське око, для того, щоб з висоти пташиного лету подивитися на головні пам’ятки міста. Але розваги розвагами, а мені слід повертатися додому. Відвідавши дорогою кілька модних бутиків, купити декілька суконь, які мені сподобаються, бо завтра мій перший робочий день в Лондоні.
Успіх завжди приваблює людей, а Велика Британія це країна успіху, а отже здійснення моєї мрії – поїхати до Лондону, зробить мене ще й успішною та незалежною.