«МИ ЛЮБИМО СКЕПТИКІВ, ЯКІ ВМІЮТЬ СЛУХАТИ І ЧУТИ….»

04 Травня 2020

Головна Новини Загальні новини

Для нас зовсім не дивина, що робота Сумського обласного центру служби крові викликає захоплення і гордість за своє місто не у всіх. Часом доводиться стикатися із скептичним ставленням, і з відвертим негативом. Але як правило, це відбувається від нестачі інформації і конструктивного спілкування. Саме тому ми завжди готові до діалогу, із задоволенням показуємо і розповідаємо, як у нас організовано робочий процес.

Так відбулося і цього разу. До нас у справах завітали засновник Сумського алергологічного центру «Міра» Ігор Марченко та директор центру Вікторія Васюкова. Вікторія – активний донор і волонтер, а от Ігор раніше ставився до діяльності СОЦСК скептично. Візит почався із екскурсії, а завершився… донацією.

– Я завжди стверджував, що такий стратегічний напрямок, як служба крові, має бути в руках держави, – розповідає Ігор. – Але сьогодні побачив, як на практиці виглядає робота Сумського центру, коли в нього вкладає кошти відповідальний приватний інвестор. І це дійсно викликає захват. Тому я змінив свою думку – і для початку став донором. Взагалі ж, гадаю, наша компанія і донорський центр можуть і повинні співпрацювати на благо здоров’я сумчан.

– Ми любимо скептиків – але скептиків, які вміють слухати і чути, з якими можливий діалог, – говорить координатор донорського руху СОЦСК Олена Геренко. – Вони розуміють, що головне – це безпека і постійна наявність компонентів крові, які ми і забезпечуємо. З таких діалогів народжуються і нові донорські рухи, і партнерські відносини. Тим паче Ігор Марченко, його команда, прагнуть, як і ми, у своїй роботі брати найвищу планку і бути максимально корисними.