«МИ ПРОКЛАДАЄМО MOSTИ ЛЮБОВІ, МИЛОСЕРДЯ Й ДОБРОТИ»

02 Квітня 2021

Головна Новини Загальні новини

Життя в Сумському обласному центрі служби крові вирує завжди – адже компоненти крові щодня потрібні тим чи іншим пацієнтам. А значить, тут кожного дня хтось здійснює свій власний, непомітний для оточуючих, але від того не менш значний подвиг і рятує життя незнайомої людини або навіть кількох. І ця місія заслуговує на найбільше визнання і підтримку!

Саме тому ми розпочинаємо новий спільний проєкт з давнім другом СОЦСК – торгово-розважальним центром MOST, за участі супермаркету «НАШ» і МЦ «Романтика». А це означає, що донорів чекають приємні сюрпризи і подарунки!

  • Як компанія, дружня до донорства, ми вже не один рік підтримуємо донорів, беремо участь в акціях, присвячених тим чи іншим подіям у центрі крові, – розповідає PR – менеджер ТРЦ MOST Анна Мельник, яка і сама є благодійною доноркою і організаторкою донорських акцій. – Адже це дуже важливо – підтримувати донорів і спонукати їх до дії, розвивати донорський рух у місті та області.

Зараз ми є постійними партнерами СОЦСК. Напередодні Великодня ми вирішили зробити спільну акцію і таким чином побудувати символічний міст від торгового центру як бренду до донорів, а від них – до реципієнтів, що потребують крові і одержують її завдяки роботі СОЦСК. Це дійсно міст любові і милосердя, і чим більше людей до нього долучаться, тим міцнішим він буде і тим більше допомоги отримають реципієнти.

Тож зустрічаймо світлий, яскравий і радісний проект до такого ж великого і світлого свята!