«МИ ВІДЧУВАЄМО СОЦІАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ» – ДАВІД ГВІНІАШВІЛІ

23 Березня 2020

Головна Новини Загальні новини

Карантин – не привід відмовлятись від своїх планів, якщо вони стосуються донації. СОЦСК працює в штатному режимі, а значить, ми продовжуємо приймати донорів та рятувати людські життя .

🔰 19 березня координатор донорського руху ГО «Батьківщина молода» Давід Гвініашвілі прийшов на донацію разом з другом 🙎‍♂, аби показати своїм прикладом, що зараз як ніколи важливо бути відповідальним та підтримувати один одного.

 – Ми відчуваємо соціальну відповідальність. Карантин не зупиняє хвороби, і люди які зараз лежать у лікарнях, потребують компонентів крові, як і раніше. Тож вважаємо своїм обов’язком продовжувати донації. Ми вирішили, що будемо приходити кожні 2 тижні. Адже незважаючи на важку ситуацію у світі, не можна ігнорувати потреби пацієнтів, які мають тяжкі захворювання. Я закликаю всіх: приходьте на донації! В СОЦСК все стерильно, тож зараження бути не може! А чекати поки пройде карантин – не вихід! Треба діяти тут і зараз! – говорить Давід.

А от його друг Фелікс Новіков у СОЦСК вперше. Він студент і завжди хотів стати донором, та через брак часу знайшов можливість лише зараз. Своїм вчинком пишається:
 – Я надзвичайно радий, адже нарешті зміг приєднатись до великої родини донорів – людей, які дарують шанс на життя! СОЦСК мені дуже сподобався, тут все створено для комфорту донорів, тут відчувається турбота! – зізнається Фелікс.

Друзі, не чекайте, доки хтось почне діяти замість вас! Допомога потрібна тут і зараз! Тож відкладати її не час!