МИКОЛАЙ ІДЕ, ПОДАРУНКИ НЕСЕ!

18 Грудня 2020

Головна Новини Загальні новини

Пам’ятаєте про арт-марафон «Діти – дітям», який проходив у позашкільних закладах області протягом усього тижня? Сьогодні його головної мети досягнуто – Святий Миколай з обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю разом з волонтером Ксенією Гриник і координатором донорського руху СОЦСК Оленою Геренко та своїми помічниками завітав до Будинку Малюка та інших закладів, де перебувають діти вразливих категорій, щоб привітати їх зі святом.

У обласному спеціалізованому Будинку дитини живуть і ростуть 74 дитини віком до 4-х років. 26 з них немає ще й року, 20 – є дітьми з обмеженими можливостями, 5 – важкохворими, які не можуть самостійно навіть ковтати їжу.

  • Біологічних сиріт серед цих дітей практично немає, майже всі вони – сироти соціальні, їх біологічні батьки живі, – розповідає директор будинку дитини Галина Литвиненко. – На жаль, в останні роки постійно збільшується кількість дітей, які потрапляють до нас в результаті термінового вилучення з сім’ї у зв’язку з загрозою їх життю.

Оскільки у закладі карантин і заходити в приміщення стороннім заборонено, дітей зі старшої групи (від 2,5 до 4-х років) Святий Миколай зі своїми помічниками привітав на вулиці під час прогулянки. Діти з задоволенням водили хоровод і отримували подарунки, виготовлені гуртківцями обласного ЦПО РТМ.

  • Наші вихованці в рамках арт-марафону «Діти – дітям», що відбувся за сприяння Сумського обласного центру служби крові, підготували новорічну прикрасу-подарунок для кожної дитини, а також для оздоблення груп, – розповідає  методист ЦПО РТМ Ірина Красуля. – Звідси ми поїдемо до обласної дитячої лікарні, щоб привітати пацієнтів, потім – до інших закладів, де перебувають діти.

Центр Biopharma Plasma Суми не лише придбав матеріали для творчості гуртківців, завдяки чому дана акція стала можливою, а й підготував особливий подарунок. Співробітники СОЦСК та наш постійний благодійний донор Микола Клочко здали компоненти крові, а отримані за це кошти передали волонтеру Ксенії Гриник для придбання інтерактивної логопедичної дошки, яка покращить розвиток малюків.

Дуже приємно, що протягом нашого перебування на території закладу сюди постійно заїжджали машини, у яких представники установ і організацій, підприємці та навіть просто звичайні сумські сім’ї привозили вихованцям Будинку Малюка подарунки і гостинці, аби у знедолених дітлахів було справжнє свято. Це так гарно – допомагати разом!