МИР, ТРУД, ДОНАЦІЯ!

04 Травня 2020

Головна Новини Загальні новини

В нашому суспільстві немає людей, байдужих до 1 Травня. Для когось – це спогади про безтурботну молодість, колони з транспарантами на честь Дня Міжнародної солідарності трудящих і самих трудящих, які, крокуючи на демонстрації, подумки планували в цей час пообідній відпочинок на природі. Для когось це день дачника, законний вихідний для посадки картоплі. А хтось просто радіє початку весни і можливості провести ці яскраві сонячні дні з рідними та друзями.

Вже давно відійшли у минуле демонстрації, гучномовці і гасла про мир, труд і травень. На жаль, немає в Україні миру, та й роботи не так багато, як хотілося б, судячи з масових від’їздів за кордон за шматком хліба. Свято весни цього року теж не дуже вдалося. Але попереду – травень, з усіма його перевагами, і кінець карантину – тому настрій мимоволі змінюється на радісний і замріяний.

Чого хочуть і про що мріють наші донори? Певне про те ж, до чого прагнули їх батьки і бабусі з дідусями – про мир , спокійну працю на рідній землі. І звичайно, про нові донації – бо кожен донор рахує дні до наступного візиту в центр крові, щоб скоріше знову влягтися на зручне червоне крісло і насолоджуватися життям.

Тож ми оголошуємо нову акцію «Мир, Труд, Донація!». Нехай поки що доводиться відміняти виїзди на природу і весняні розваги – донорської місії нащо не відмінить! Чекаємо вас у центрі крові з весняним настроєм і бажанням рятувати життя.