НА ВАРТІ ЛЮДСЬКИХ ЖИТТІВ!

29 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

У кожного з нас є свій янгол-охоронець. І у кожного він особливий. Частіше за все ми навіть не знаємо його особисто, але точно знаємо що завдяки йому ми перемагаємо важкі життєві обставини.
Сьогодні в рамках акції «Великоднє диво» до нас завітали справжні захисники з територіального управління Служби судової охорони Сумської області. 12 мужніх воїнів прийшли в СОЦСК, аби врятувати людські життя.
– Ми безвиїзно мешкаємо в Сумах і звісно цікавимося всім, що відбувається. Нам стало відомо, що у вашому центрі проходить акція до Великодня. У нас молодий колектив, який стає на ноги з січня 2020 року. Ми правоохоронна силова структура, нас поки не так багато, проте сьогодні більша половина колективу вільна від служби, тож ми вирішили приєднатись до акції. Розуміємо, що ми у відмінному фізичному стані, ретельно слідкуємо за власним здоров’ям. Враховуючи те, що інші громадяни мають менше можливостей вільно пересуватись по місту, ніж ми, нас прийшло н мало,- говорить полковник Служби судової охорони, начальник територіального управління ССО в Сумській області Володимир Бабич.
Багато з наших сьогоднішніх відвідувачів вперше стали донорами і з гордістю розповідають:
– Я це роблю заради життя дітей. Зараз завдяки мені хтось може побороти страшну хворобу і це велика радість. Я впевнена, що такий маленький вчинок для мене може стати справжнім дивом для інших, – каже провідний спеціаліст – психолог відділу по роботі з персоналом територіального управління ССО в Сумській області Світлана Сикіркіна.
Всі разом обіцяють – тепер це буде їх колективною традицією!