«Нашим хлопцям потрібна допомога…»

24 Лютого 2018

Головна Новини Загальні новини

У Сумському обласному центрі служби крові триває благодійна акція на користь стабілізаційного центру Авдіівської міської лікарні, де отримують медичну допомогу поранені в зоні АТО військові. Одними з перших на неї відгукнулися представники місцевих військкоматів. 23 лютого близько десяти працівників Сумського районного військового комісаріату прийшли до СОЦСК, аби здати компоненти крові для своїх колег.
– У військкоматі працюють всього 16 чоловік, з них 11 військових і 5 цивільних, – розповідає військовий комісар Сумського району Яків Вензик. – І семеро з 11 військових проходили службу в зоні АТО, двоє і зараз перебувають там. Тому ми сьогодні тут. Ще кілька наших працівників прийдуть здавати кров у понеділок. Ми знаємо, що нашим побратимам потрібна допомога – і хочемо хоч чимось їм допомогти, щоб вони відчули нашу підтримку. Деякі з наших співробітників вже здавали кров раніше – тепер, порадившись, ми вирішили зробити це разом, а обласний військовий комісар підтримав наше починання.
– Я військова людина, я знаю, що нашим хлопцям не вистачає медикаментів, у тому числі – й компонентів крові, тому й вирішив здати кров для них. Можливо, це комусь врятує життя, – говорить підполковник Анатолій Мостович.
Компоненти крові здають і військові, і цивільні працівники воєнкомату, і чоловіки, і жінки. Адже вони всі – одна сім’я, одне братство.
– Я сам був у зоні АТО, знаю, наскільки це важливо для надання першої допомоги, – каже підполковник Микола Притика. – Доводилося бачити ситуації, коли людину могло врятувати лише термінове переливання.
Акція по збору компонентів крові для військових продовжується. Долучитися до неї можна в Сумах за адресою: пр.Громадянський, 2, а також у відділеннях СОЦСК у Шостці, Ромнах та Конотопі.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.