НАТАЛІЯ ТРОФИМЕНКО: «Дивлячись на наших талановитих дітей, впевнено можна сказати – майбутнє донорського руху Сумщини в надійних руках»

05 Жовтня 2020

Головна Новини Загальні новини

День позашкілля на подвір’ї Сумського обласного центру служби крові, що відбувся 25 вересня, був наповнений енергійними виступами талановитих дітей та яскравими картинами юних художників.
«Ви – донори емоцій! Яскравих, позитивних, незабутніх! Дивлюся на вас, і точно знаю, що в Україні є майбутнє, яке створюється в тому числі тут і зараз. Ви разом з нами пропагуєте таку важливу, життєво необхідну для багатьох людей справу – донорство. І робите це через свою творчість, емоції, красу», – звернулася до учасників свята директорка СОЦСК Наталія Трофименко.
На різних заходах і акціях помічниками СОЦСК завжди є творчі діти Сумщини. Вони дарують донорам свої творчі доробки – танці і пісні, міні-спектаклі і декламацію віршів, цікаві флешмоби і малюнки. Все це чергується з екскурсіями дітей до нашого центру. В результаті в своєму віці (а це в основному 10-13 років) вони вже знають і добре розуміють, наскільки донорство важливе для країни, для людей, для хворих дітей.
Ми завжди пам’ятаємо, що робота з дітьми – одна з найважливіших.
Виховуємо донорів заздалегідь!
Наш фотозвіт зі святкування. Яскраві емоції та щасливі дитячі обличчя!
Коментуйте, лайкайте, діліться з друзями!