Наталія ТРОФИМЕНКО: «СОЦСК – це територія любові!»

15 Жовтня 2020

Головна Новини Загальні новини

У СОЦСК вже стало доброю традицією відзначати професійні свята колективними донаціями. Або сумчани нерідко у свій день народження благодійно здають кров. Також приходять до донорського центру цілими родинами.

 

Багато хто із колективу СОЦСК – донори. І не тільки донори, а й активні пропагандисти життєво необхідної справи. Визначальним у цій традиції є особистий приклад керівника. Адже і Наталія Трофименко, її родина, друзі є постійними донорами.

 

Нещодавно Олена і Сергій Гацаєви вирішили відзначити сьому річницю подружнього життя спільною донацією. Олена, до речі, працює у СОЦСК лаборантом. Вона стала донором ще у 2010 році, як тільки прийшла сюди на роботу. Чоловік Сергій  підтримав дружину у цій благородній справі. І вже більше трьох років разом приходять на донації. Своїм прикладом доводять – донорство зміцнює не лише імунітет, а й любов!

 

«Кров не має ціни, для хворих – це життя. І наші донори теж безцінні – від них залежить процес одужання пацієнтів. Ми всі працюємо на результат. Наше завдання, щоб усі, хто потребує, отримували вчасно якісні і безпечні компоненти крові. І одужували!», – зазначила Наталія Трофименко.

 

Директор СОЦСК вручила завідуючій відділенням онкології і гематології Сумської обласної дитячої лікарні Ліані Никитенко 100 довідок про благодійні донації членів колективу центру, їхніх родин, друзів тощо.

 

«Завдяки роботі Наталії Трофименко та центру служби крові ми за першої ж потреби отримуємо компоненти крові, і для батьків наших дітей вони завжди безкоштовні. Наскільки вправно налогоджена робота!», – говорить Ліана Никитенко.

 

Також цього дня з важливою місією СОЦСК відвідала Лариса Якубенко, представниця Нацради з питань ТБ і радіомовлення, ініціаторка акції «До Світлого дня – світлі вчинки». Вона передала ще 50 довідок від благодійних донорів Шостки для відділення дитячої гематології. «Важливість донорства важко переоцінити, і я вдячна кожному донору, хто долучився до нашої акції. Їх вклад неоціненний. Особлива подяка підприємствам «Фармхім», Шосткинському хлібокомбінату, нашим військовим і просто пересічним шосткинцям», – зазначила Лариса Якубенко.

 

«Говорять, що донорство – найкращий спосіб зізнатися у любові своїй країні, своїм співвітчизникам. Тож, в СОЦСК кожного дня відбуваються сотні таких зізнань. У нас тут територія любові!», – констатує Наталія Трофименко.