Наталія ТРОФИМЕНКО: «Є таке покликання – служити людям!»

13 Жовтня 2020

Головна Новини Важливі новини

Сузір’я кількох свят зійшлися в одній даті – 14 жовтня. День захисника України, День Українського козацтва і, звичайно ж, одне з великих християнських свят – Покрова Пресвятої Богородиці. Дуже важливо, що частиною цього слова є чотири літери – КРОВ – і це означає саме життя.

Божу матір називають нашою Покровою, вона – покровителька і захисниця. Особливо, коли йдеться про здоров’я і порятунок людей. З упевненістю можна сказати, що наші донори – це армія рятівників. Вони відчувають себе на передовій, готові завжди дати відсіч негараздам і бідам, які спіткали наших людей. Є таке покликання – служити людям! Цінуймо тих, хто дуже відповідально ставиться до добровільно обраної місії – піклуватися про життя і здоров’я наших земляків. Вони – справжні патріоти!

Донори на Сумщині завжди були і є захисниками. Адже Суми по праву вважають донорською столицею. Ми сповнені почуттям поваги до тих, хто щоденно творить подвиг донорства, робить великі вчинки, бере участь у життєво необхідній справі. Дбає про активну пропаганду і організацію благодійних акцій. Донори Сумщини – це особливий, патріотичний і стратегічний ресурс, які кожного дня здійснюють справу великої державної ваги. Бути захисниками і рятівниками – це закон життя донорів. Закликаю усіх небайдужих і кому дозволяє здоров’я – приєднуйтесь! Дуже багато хворих – і дорослих і дітей – чекають на донорську кров, на вашу допомогу.

Упевнена, головна мрія українців і особисто моя – щоб настав мир у нашій багатостраждальній країні, щоб не гинули наші хлопці і дівчата. У визначальний для України час мій син Андрій свідомо обрав військовий фах, і у 2017-2018 роках захищав нашу цілісність і суверенітет. Ніколи не забуду той період, скільки сліз, скільки переживань…

Тож, нехай нинішні свята несуть тільки радісні звістки, спокій, мир. Буде  злагода і віра у щастя. Здоров’я усім і впевненості у завтрашньому дні. І нехай Божа Матір візьме нас під свій Покров.

З повагою, від імені колективу

Директор СОЦСК Наталія Трофименко