НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ РЯТУЄ ЛЮДСЬКІ ЖИТТЯ!

30 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Квітень закінчується, а разом з ним і акція «Великоднє диво». Попереду – нові яскраві заходи та купа позитивних емоцій!
Завершальним акордом акції сьогодні стала масова донація бійців з Національної Гвардії України. Понад 50 мужніх та сміливих хлопців і дівчат з гордістю прийшли рятувати життя діток, адже всі разом вирішили здавати компоненти крові для обласної дитячої лікарні.
Серед первинних донорів – і командир військової частини №371 Євген Казанцев. Вражений сучасністю центру, розповідає:
– Ми вирішили приєднатись до акції «Великоднє диво» і разом з тим до Дня Донора показати всім, що це важливо і необхідно. Організувались, зібрали тих, хто сьогодні вільний від служби, і прийшли рятувати хворих. Це наше самостійне рішення, ми здорові хлопці, то чому б і ні.
Зараз країна особливо потребує наших відкритих сердець. От і допомагаємо нашим землякам. Здаємо сьогодні як для дітей, так і для дорослих. Нас багато, ми розділились на групи, щоб максимально допомогти.
Також серед учасників акції – ті, хто вже був у нашому центрі неодноразово:
– Перша моя донація була близько року тому, термінової допомоги потребував наш військовий. Тоді теж нас чимало приєдналось. Але сьогодні дуже хочеться допомогти й іншим. Тим паче, в такому центрі! Тут найкращі умови для донорів! – каже солдат НГУ Віталій Крутько.
Ми пишаємось тим, що наше місто має стільки чуйних та добрих сердець.
– Ми надзвичайно вдячні бійцям Національної Гвардії за їх допомогу, за те що вони такі мужні та сміливі, знайшли час, подолали відстань, прийшли до нас, підготувались, рятували людські життя. Це надзвичайно цінно – в будь-яку мить нашого життя бути готовим допомогти. Від імені СОЦСК – велике дякуємо!»- говорить завідуюча відділом медичного обстеження та комплектування донорських кадрів Антоніна Бабинець.
А ми нагадуємо, що в травні починається нова акція «Травнева казка», яка триватиме весь місяць. Приєднуйтесь!