“Навіщо ми розповідаємо про донорство?” – родина Совенків

10 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Звідки люди дізнаються про донорство? Як приймають рішення стати донором?
Ми часто задаємо донорам ці питання. І відповіді часто співпадають: хоча про донорство є інформація в ЗМІ і в Інтернеті, найчастіше люди звертають на неї увагу лише тоді, коли про це розповідає хтось із їхнього оточення – особисто чи через соціальні мережі.
Більшість донорів, особливо благодійних, вперше приходять здати кров разом з друзями, колегами чи знайомими – і майже завжди в цій компанії є хтось, хто вже робив це і може проконсультувати інших.
Саме тому ми глибоко і щиро вдячні координаторам донорського руху, які не лише самі здають компоненти крові і заохочують до цього рідних і друзів, а й беруть на себе додаткове і досить важке навантаження: ділитися власним досвідом донорства з усіма людьми, знайомими і незнайомими, організовувати благодійні акції, в ході яких люди отримують перший досвід донорства, підтримувати, консультувати, а подекуди навіть і вмовляти потенційних донорів…
І головне – саме від них люди часто отримують першу інформацію про донорство, про його необхідність, про те, як воно відбувається. Один пост у соцмережі – і сотні, а іноді, й тисячі людей дізнаються про це. Можливо, хоча б кілька з них стануть донорами завдяки вам – і нові реципієнти отримають шанс на життя. Це дуже важлива місія – і ми вклоняємося тим, хто здійснює її роками, даючи, так би мовити, путівку в життя новим донорам. Ці люди заслуговують найбільшої вдячності й підтримки – хоча їх не завжди розуміють інші донори.
Пропонуємо вам відео, на якому про свою діяльність по залученню. нових донорів розповідають наші давні друзі – координатори донорського руху серез християн Сумщини – Микола і Ірина Совенки.