«НЕ МОЖНА ВИГРАТИ В ЛОТЕРЕЮ, ЯКЩО НЕ КУПУЄШ КВИТОК»

09 Червня 2021

Головна Новини Загальні новини

Одним з найцікавіших донорських проєктів компанії Biopharma стала акція «Донорство – це любов», яка проходила у всіх центрах Biopharma Plasma. За умовами акції донори, які здавали компоненти крові парами, брали участь у миттєвому розіграші гарантованого призу та в розіграші головних призів: вікенду у Львові для однієї пари від кожного центру та поїздки до Єгипту.

Розіграш, якого всі чекали, затамувавши подих, відбувся, переможці визначилися, але яскраві вихідні сімох пар з різних міст України у Львові довелося відкласти у зв’язку з карантином. Лише недавно цей захід відбувся – і став  справжнім святом для донорських пар-переможців.

Ми попросили сумських переможців – директора міського Центру дозвілля молоді Ігоря Ганненко, та його дружину, популярну блогерку Поліну Уварову розповісти свою історію участі у конкурсі та перемоги.

ДЕНЬ ДОНОРА В МОЛОДІЖНОМУ ЦЕНТРІ – ЦЕ ЧУДОВО!

Ігор Ганненко є донором вже близько 10 років. Вперше прийшов на донацію у 18 разом із своїми знайомими, щоб  здати кров для людини, яка її терміново потребувала.А потім, зізнається, втягнувся, і почав  приходити до центру крові вже не лише як донор, а і як волонтер , активіст, член громадської організації. Почав залучати нових донорів як учасник студентського самоврядування, розповідав, як це корисно і важливо.

  • Зараз я роблю це вже як директор Центру дозвілля молоді, – каже Ігор. – Ми проводимо різні заходи, на яких пропагуємо донорство, розповідаємо, що це важливо і корисно. Серед працівників центру є активні донори – я знаходжу їх у будь-якій спільноті, де б не був. І це класно – що люди згоджуються, долучаються до донорства, знаходять себе в цьому… В планах у нас є багато спільних проєктів з центром крові – і першу чергу це, звичайно, великий захід до Дня донора, який відбудеться в «Романтиці» 10 червня. Це чудово, що він буде саме в молодіжному центрі!

«МИ НІКОЛИ НІЧОГО НЕ ВИГРАВАЛИ!»

Поліна підтримує Ігоря у донорстві, пара вже мала досвід спільних донацій – наприклад, таким чином вони разом відзначили у донорському залі День народження Ігоря. Про акцію «Донорство – це любов!» Ігор та Поліна дізналися, можна сказати, випадково – коли до директора Центру дозвілля молоді звернулися представники СОЦСК з проханням розмістити у «Романтиці» банер з інформацією про акцію. І вони вирішили взяти в ній участь, не скільки заради виграшу, скільки щоб  власним прикладом запросити до центру крові друзів та знайомих. Виграли у миттєвому розіграші квитки в кіно, сходили на фільм, отримали задоволення – і більше нічого не чекали. Але Фортуна виявилася прихильною саме до цієї пари.

  • Ми саме їхали у подорож – і тут нам телефонують, що ми виграли вікенд у Львові і будемо представляти там Суми, – розповідає Ігор. – Звісно, ми зраділи. Ніколи нічого не вигравали , а тут – і квитки в кіно, і головний приз! Це було надзвичайно приємно!

«ЯКЩО Є МОЖЛИВІСТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ – ТРЕБА ЦЕ ОБОВ’ЯЗКОВО РОБИТИ!»

Подорож до Львова стала для сумської пари по-справжньому незабутньою. Biopharma організувала  триденну подорож, екскурсії, що дали можливість об’їхати весь Львів,спільні обіди у місцевих ресторанах. Але найбільше, зізнаються Ігор та Поліна, запам’яталося навіть не це:

  • У нас була можливість познайомитися з донорськими парами з усієї України, ми подружилися, обмінялися контактами і невеличкими подаруночками – за умовами кожна пара везла з собою сувенір, що презентує її місто, для іншої пари, але в результаті ми отримали три подарунки: шоколад з Харкова, сир з Шостки та поштову листівку з Черкас. А ми зайшли в магазин «Горобини» і взяли там невеличкі сувенірні пляшечки продукції, заорендовані келихи і магнітики з Сум. Це дуже класно, коли розумієш, що така спільнота, як у нас, не обмежена Сумами, що вона є по всій Україні! А ще дуже приємно, що з нами увесь час був заступник президента компанії Олексій, який розповідав про саму компанію, створення плазмацентрів, розвиток донорства, плани на майбутнє. Це дозволяє оцінити те, що ми бачимо під час донацій у нашому центрі, з іншої точки зору, і це було дуже корисним для нас. І звичайно, ми дуже гарно провели час! У нас був час не лише для спільних активностей, а і для відпочинку, який кожна пара могла використати на свій розсуд. Ми взяли самокати і поїхали кататися по місту, насолоджуючись кожною хвилиною прогулянки. Там дуже розвинена велоінфраструктура, є зручні і безпечні доріжки, якими можна об’їхати все місто.

Тож якщо є можливість взяти участь у цікавій і корисній акції – це треба обов’язково робити! Не можна виграти в лотерею, якщо ти не купуєш квиток. Ти робиш для когось добру справу – це вже винагорода, а можливість виграти подарунок – дуже гарна додаткова мотивація для донорів.  І це дуже класно, що Biopharma не забуває про приємні сюрпризи для донорів!  Це так само гарно, як ставлення в усіх центрах компанії: люди усміхаються, спілкуються з донорами, це переростає в щось більше, ніж просто прийти на донацію. Це ком’юніті, тусовка, яка об’єднує зовсім різних людей. І в Сумах центр крові став майданчиком для такого об’єднання людей різних професій, релігій, представників творчих і громадських організацій. Нам, активним жителям міста,  зараз дуже потрібен такий майданчик – і це чудово, що він є!