НЕЗАЛЕЖНІСТЬ У НАС В КРОВІ

16 Серпня 2021

Головна Новини Важливі новини

У серпні українці відзначають головне свято своєї держави – День Незалежності України. Це – чудовий привід задуматися про те, що ми, як свідомі громадяни, робимо для своєї країни та своїх співвітчизників. А ще – подякувати тим, завдяки кому Україна рухається вперед, хто боронить нашу землю, рятує, лікує, навчає, організовує, винаходить, будує, забезпечує, вирощує, переробляє… Подякувати всім і кожному, хто працює для розбудови держави .
Можна зробити це на словах, а можна – конкретними справами, направленими на добро. Наприклад, святковою кроводачею. Адже рятувати життя своїх співгромадян – це справжній патріотизм і вияв любові до своєї Батьківщини . Наше гасло – «Рятуймо разом!», бо тільки працюючи в команді ми можемо допомогти іншим.
Але разом можна не лише працювати, а й святкувати. Тому наш центр крові є партнером відзначення Дня Незалежності України у Сумах. І ми запрошуємо всіх своїх донорів взяти участь у святкових заходах у цей визначний день. Адже Незалежність – в крові кожного українця, кожного громадянина !