НЕЗВАЖАЮЧИ НА КАРАНТИН

09 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

На сьогоднішній день потреба у компонентах крові дуже висока. У зв’язку з карантинним режимом і відсутністю міського та обласного транспорту багато донорів не можуть дістатись до СОЦСК.
Проте, герої є завжди і всюди. І одним із них є депутат Сумської обласної ради та директор Центру дозвілля молоді та спорту СМР Ігор Ганненко:
– Прийшов, бо побачив, що терміново потрібні донори. У такий складний час просто не маю права не звернути на це увагу. Разом з командою Батьківщини Молодої та ЦДМ домовились приходити по черзі, адже масову донорську акцію поки організувати не можемо. Проте, маємо багато планів, які бажаємо реалізувати по закінченню карантину!
Підтримати і допомогти іншим прийшли й начальник відділу культури Сумської міської ради Наталія Цибульська та її заступник Людмила Пєхова.
– Наш шлях у донорстві почався з акції «Творча кров», яку ми організовували ще у 2016 році. З того часу багато наших колег є постійними донорами, і часто самі приходять на донації. Здавати кров під час карантину було не страшно, адже ми знаємо яку увагу приділяють нашій безпеці у СОЦСК. Закликаємо всіх небайдужих приєднуватись! – говорить Наталія Олексіївна.
– На жаль, не завжди є можливість регулярно відвідувати центр, проте є велике бажання! Коли ми не можемо прийти на донацію, то з радістю стаємо інформаційними донорами та допомагаємо шукати людей, які можуть бути корисними. Відділ культури Сумської міської ради готовий і надалі брати участь у розвитку донорської культури на Сумщині, – відзначила Людмила Миколаївна.
Друзі, закликаємо всіх небайдужих приєднуватись, адже зараз ваша допомога потрібна, як ніколи!