Новорічна донація у СОЦСК

16 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

 Не знаєте, як почати святкувати Новий рік 🎉🎄🎉, щоб це було цікаво і корисно? Тоді беріть приклад ось із цієї компанії. Сьогодні донорський рух NOVA КРОВ 💖разом із СОЦСК організували акцію «Новорічна донація», мета якої – створити резерв компонентів крові, необхідних лікувальним закладам, на святкові дні 🎄.

 З гарним настроєм, з посмішкою на обличчі, координатор донорського руху Анна Горпинич розповідає:

 – Новий рік – це час, коли трапляються дива 🎄. На мою думку, безглуздо його марнувати, нічого не роблячи. Тому в соціальних мережах дала оголошення про благодійну донацію, за мить зібралося чимало бажаючих. Сьогодні всі разом робимо велику справу – даруємо шанс на життя 💓!

 Серед учасників акції були і те, хто вперше наважився на донацію:

 – Коли була студенткою, боялась здавати кров через жахливі умови, – говорить Ніна Опанасенко. – З часом бажання не зникло, а от умови кардинально змінилися . І от сьогодні я тут. Дуже рада, що донорство так стрімко розвивається. Мені вже зробили подарунок 🎁. Тож вирішила і я комусь щось подарувати. Шанс на життя – безцінний подарунок 🎁

 Для добрих справ завжди можна знайти час, навіть якщо маєш дуже щільний графік. Перед святами особливо потрібна кров , адже лихо може статись в будь-яку секунду. Приєднуйтесь до порятунку людських життів!