ОБ’ЄДНАЛИСЬ ЗАРАДИ ЖИТТЯ!❤️

17 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Як вже відомо, 15 лютого🗓 – Міжнародний день дитини, що хвора на рак. Тож, СОЦСК разом з асоціацією донорів-християн та церквою «Добра новина» влаштували в дитячій гематології справжнє свято і подарували купу позитивних емоцій🎈!

13 лютого у відділенні обласної дитячої лікарні🏥 на діток чекав ляльковий театр з виставою про дружбу. Кожна дитина отримала приємний подарунок🎁, а ми – їх щиру посмішку та відкрите серце. Також було надано 15 довідок на безкоштовне отримання компонентів крові.

📍Батьки дуже раді приїзду команди:

‼️«Наші дітки сидять в палатах і майже не виходять. Все що вони бачать – крапельницю та стіни… Деяким навіть виходити за межі палати не можна. Тож ми завжди радіємо, коли сюди приходять волонтери. Це трішки відволікає і нас і їх від думок про хворобу. Так, вони вже звикли, але дуже боляче дивитись на те, як їхнє дитинство проходить тут, а не з однолітками.» – говорить мама маленького Діми, Наталія Чернишова.

‼️«СОЦСК дуже багато робить для нас: і компоненти крові надає безкоштовно, коли потрібно, і фінансами допомагає, і навіть розважає! Тому дуже приємно бачити волонтерів і представників центру тут. Для нас це як маленьке свято!» – говорить старша сестра хворої на лейкемію Анюти, Марина Дорош.

📍Волонтери також у захваті від спілкування з дітьми та батьками:

‼️«Які вони сильні духом! Не кожний дорослий може похвалитись цим. Ми постійно на щось жаліємось, хоча насправді у нас все добре. Такі візити нагадують всім нам що життя прекрасне! Треба цінувати кожний момент і насолоджуватись ним. СОЦСК як чарівна фея, яка дарує шанс на щастя!» – говорить Аріна Совенко, волонтер.

СОЦСК відкритий для кожного! Тільки за січень 2020 року ми надали благодійну допомогу хворим діткам на суму 46 тис. грн💰. Закликаємо і вас не бути байдужими до чужої біди! Адже підтримка дарує сили боротись зі злою хворобою та вірити в перемогу!♥️