Оголошено результати конкурсу “Донорство це круто!”

23 Червня 2020

Головна Новини Важливі новини

 Маємо гарну новину для учасників конкурсу «Донорство – це круто!».

Незважаючи на те, що на конкурс надійшло багато цікавих і дуже різнопланових робіт, ми вже справилися з підведенням підсумків! Це було дуже важко – бо тільки від колективу медіапросвіти з Великописарівської школи ми отримали аж п’ять відеороликів, створених на професійному рівні, і кожен з них заслуговував на призове місце! А були ще ж і інші, не менш цікаві і гарно виконані роботи – і якщо великописарівчани працювали над своїми творами гуртом, вкладаючи в них розум і енергію всього колективу, то, наприклад Світлана Геращенко з Лебедина виконала роботу, присвячену донорам і реципієнтам у своїй сім’ї одна – за допомогою керівника гуртка «Юні журналісти». А деякі з наших учасників продемонстрували відразу кілька талантів!

Ми вважаємо, що всі учасники заслуговують за приємні подарунки 🎁– і запрошуємо всіх приїхати і отримати невеличкі сюрпризи. Але оскільки призових місць ми мали лише шість, то цінні подарунки від компанії «Біофарма» отримають наступні учасники:

🏆 У категорії 12-14 років:
 перше місце – Юлія Новосьолова, 12 років, смт Велика Писарівка ( автор відео колективу медіапросвіти Великописарівської школи)
 друге місце – Варвара Шкребець, 14 років, м.Суми (малюнки і відео)
 третє місце – Юлія Новосьолова (вірш) та Роман Діденко, 13 років, с. Нова Слобода Путивльського району (вірш).

🏆 У категорії 15-18 років:
 перше місце – Єлизавета Шевцова, 17 років, смт Велика Писарівка ( автор відео колективу медіапросвіти Великописарівської школи)
 друге місце – Світлана Геращенко, 15 років, м. Лебедин (відео)

Ми перенесли третє місце з однієї категорії в іншу, щоб мати можливість відзначити всіх найдостойніших учасників. На жаль, у зв’язку з карантином ми не можемо зібрати всіх призерів разом і вручити нагороди у урочистій святковій обстановці. Тому чекаємо призерів у СОЦСК для отримання подарунків у будь-який зручний для вас день (напишіть нам у приватні повідомлення перед приїздом, щоб ми підготувалися до зустрічі).

 І не забувайте: конкурс творчих робіт на тему донорства для учнівської молоді обов’язково продовжиться! Тож збирайте креативні ідеї, сили та технічні вміння, щоб вразити журі наступного року!