Патрульна поліція Сум – для жертв ДТП та хворих дітей

20 Листопада 2016

Головна Новини Загальні новини

20 листопада в всьому світі відзначається День пам’яті жертв ДТП. Напередодні цієї трагічної дати в Україні проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, щоб нагадати:  від поведінки на дорозі залежить життя.  Патрульна поліція Сум  бере в цих заходах активну участь – адже саме патрульні поліцейські першими з’являються на місцях ДТП і бачать, яке лихо несе неуважність та безвідповідальність  водіїв. . Зокрема, цікавою знахідкою став чисто сумський соціальний флешмоб у мережі Фейсбук «Ремінь безпеки – шанс на життя». І звичайно ж, сумські поліцейські не залишилися осторонь всеукраїнської акції «Здай кров – врятуй життя», в ході якої збирають компоненти крові для постраждалих у ДТП. Але внесли в неї свої корективи. Жертв автокатастроф, які потребували б переливань крові, на Сумщині, на щастя, небагато,  натомість кров життєво необхідна онкохворим дітям. Тому сумські поліціянти здавали кров для обласної дитячої лікарні, де проходять лікування як жертви аварій на дорогах, так і ті, хто страждає на смертельні недуги, боротися з якими допомагає тільки кров здорової людини.

– Моя робота – це захищати людей, дітей, – каже співробітник патрульної поліції Олександр Худінов. –  У тому числі – і від хвороби. Я готовий віддати для цього саме дороге, що в мене є. І мені дуже хочеться, щоб ця кров допомогла.

– Я радий, що можу здати кров, яка допоможе дітям і дасть їм можливість вилікуватися, здоров’я і сили, – говорить Ігор Тютюнник.

Патрульна поліція Сум не вперше здає кров – з початку роботи нового підрозділу візити до сумського обласного центру крові стали регулярними. Ось і 17 листопада участь у акції взяли близько 30 правоохоронців.

– Ми дуже вдячні поліцейським,  адже вони по-справжньому рятують життя і на роботі, і за покликом серця, – каже завідуючий відділенням заготівлі крові СОЦСК Владислав Світайло. – зараз є дуже велика потреба в компонентах крові для відділення онкогематології Сумської обласної дитячої лікарні. Після хіміотерапії , яка вбиває ракові клітини разом із захисними силами організму, переливання крові для багатьох – єдиний шанс на життя. Ми намагаємося якнайшвидше виконувати замовлення онкогематології на компоненти крові, адже вони, як правило, потрібні терміново. І дуже важливо, щоб у центрі був резерв компонентів  крові, бажано – безкоштовних. Учасники масових акцій, серед яких поліцейські – на першому місці –  дають нам можливість підтримувати такий резерв і забезпечувати компонентами крові всіх, хто її потребує.