ПЕДАГОГІЧНА АКЦІЯ В СОЦСК

05 Жовтня 2020

Головна Новини Загальні новини

Студенти Сумського державного педагогічного університету ім. Макаренка в рамках акції «Рятуймо разом» завітали до Сумського обласного центру служби крові. Вони наважилися стати донорами, щоб допомогти дитині викладачки свого навчального закладу побороти онкологію.
Історія про те, що дитині потрібні кошти на лікування зворушила серця студентів. Наважилося стати донорами десять людей. Для більшості це вперше. Зрозуміло, що певне хвилювання було присутнє. Тому невеличка екскурсія «шляхом донора» допомогла юним активістам зібратися з духом і вже самостійно подолати його. Ті, хто отримав допуск до донації, здавали плазму платно. Тепер зібрані кошти направлять на лікування дитини.
«Здаєш кров і рятуєш життя. Це велика справа. Ми змогли зібрати найактивніших студентів сьогодні. Налаштовані робити такі акції традиційними. Найголовніше, що ми можемо допомогти врятувати життя. І звісно ж для організму донора це теж корисно. Це оновлення, регенерація… Ми, як майбутні реабілітологи, це дуже добре розуміємо», – говорить організатор акції, студент Едуард Кириченко.
🩸Допомагати просто!
🩸Долучайтеся!