Першими на акцію “Безкровна дорога” відгукнулися сумські автомобілісти

25 Жовтня 2016

Головна Новини Загальні новини

З 20 жовтня у Сумському обласному центрі служби крові триває акція "Безкровна дорога", присвячена Дню автомобіліста і дорожника. В ході акції донори безкоштовно здають кров для жертв автокатастроф та пацієнтів сумських лікарень.

24 жовтня до центру служби крові завітали члени Федерації Автомобільного Спорту Сумщини. Вони збираються здавати кров протягом тижня, взяти участь в акції виявили бажання близько 30 автомобілістів. Перші з них вже отримали досвід донорства.
– Я здаю плазму кожні два тижні, – каже Олексій Волков.- Для мене це важливо незалежно від того, проводиться спеціальна акція, чи ні. Хоча, звичайно, такі заходи – це дуже добре, багато людей приходять здати компоненти крові вперше саме в ході акції. Я сподіваюся, що моя кров комусь допоможе – але краще б все-таки на дорогах не відбувалися аварії і не виникала потреба в донорах…
– Я здаю компоненти крові вперше, хочу допомогти комусь із таких же водіів, як сам, – розповідає віце-президент Федерації, автогонщик, керівник команди Sumy Raсing Team, тренер по водійській майстерності Денис Косяков. – Користуючись нагодою, хотів би запросити і інших автомобілістів долучитися до цієї акції, нагадати про необхідність обережності на дорогах. Хотілося б, щоб про це не забували не лише водії, а й пішоходи, які у нас дуже часто перебігають дорогу у невстановлених місцях або гуляють про проїжджій частині і негативно реагують на зауваження.Бо приділяємо багато уваги водіям, а про необхідність дотримання правил з боку пішоходів забуваємо…
– Ми всі учасники дорожнього руху, – каже член ФАС Олена Хиценко. – І щодня ризикуємо потрапити в ДТП. Можливо, завтра кров і плазма знадобляться комусь із нас. Тому донорство – це дуже важливо, це наш обов'язок.
– Приємно, що першими відгукнулися на нашу акцію хлопці й дівчата , які представляють Федерацію автоспорту Сумщини, – говорить заступник директора СОЦСК з маркетингу Олена Геренко. – Завдяки їм наша область має перемоги в автоспорті на всіх рівнях, і Суми називають столицею чемпіонів. Але наше місто можна назвати і столицею донорського руху, який  постійно збільшується. Ми проводимо різноманітні акції, щоб приваблювати людей різних професій. Адже за допомогою донорів, які беруть в них участь, можемо надати безоплатно кров хворим дітям, військовим госпіталям, жертвам катастроф. Кров потрібна завжди.