Підбиті підсумки конкурсу плакатів

28 Березня 2018

Головна Новини Загальні новини

Виставка «Здай кров – подаруй мені надію», на якій презентовані конкурсні роботи студентів відділу декоративно-прикладного мистецтва Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського, відразу привернула увагу відвідувачів Сумського обласного центру служби крові. Адже на ній представлені справді яскраві, неповторні плакати з оригінальними творчими ідеями, які в подальшому будуть використовуватися для соціальної реклами донорства.
28 березня роботи оцінила конкурсна комісія, яка складалася з викладачів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського та представників СОЦСК. Оцінювали як саму ідею, донесення її до глядачів через графічне зображення, так і художні якості роботи. Після жвавої дискусії, так і не визначивши трьох переможців, журі ухвалило рішення нагородити відзнаками за 2 та 3 місця по дві роботи. Отже, перше місце посіла Марія Соловйова, друге- Євгенія Фролова та Марія Кожара, третє – Ольга Логінова і Софія Івченко. Найближчим часом студенти отримають призи від СОЦСК. А роботи повернулися на другий поверх центру крові, де їх ще можна буде побачити і оцінити протягом квітня.
– 5 достойних нагороди робіт з 21 – це гарний результат, – говорить завідуюча відділом декоративно-прикладного мистецтва Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського Віра Матюшенко. – Варто зауважити, що відзначені роботи виконані на однаково високому рівні. Загалом різнопланових ідей багато, і вони справді можуть бути використані у подальшому.
– Дітям цікаво брати участь у соціальних проектах, – зазначив викладач Руслан Мовчан. – Адже здебільшого студенти не знають, як застосувати свої вміння на практиці. Якщо вони побачать свої роботи в громадських місцях у якості плакатів – це великий стимул до навчання , до творчості. І не лише переможців конкурсу, а і їх одногрупників.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.Світлина від Сумський обласний центр служби крові.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.Світлина від Сумський обласний центр служби крові.Світлина від Сумський обласний центр служби крові.Світлина від Сумський обласний центр служби крові.