ПІДТРИМУВАЛИ ВОГНЕМ – ПІДТРИМАЄМО КРОВ’Ю

13 Травня 2021

Головна Новини Важливі новини

Сьогодні у Biopharma Plasma Суми – по-справжньому урочисто: у супроводі військового оркестру здають компоненти крові військові 27-ї реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського. Таким чином вони вирішили відзначити 13 річницю створення бригади. Серед сумських артилеристів – багато постійних донорів, у тому числі – і Почесні донори України.

– Коли ми оголосили про благодійну акцію «Непереможна кров», у ній викликалися взяти участь більше 80 чоловік особового складу, – розповідає ініціатор акції заступник командира 27-ї реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського з морально-психологічного забезпечення Дмитро Горб. – Але для того, щоб дотриматися карантинних норм, кількість бажаючих довелося скоротити. У першу чергу ми хочемо підтримати таким чином тих, хто отримує поранення на передовій. Як артилерія, «боги війни», ми підтримуємо їх вогневою підготовкою, а зараз хочемо поділитися кров’ю.

Сам Дмитро Васильович є донором з 2014 року. Пояснює: тоді виникла необхідність проведення акцій по здачі крові для підтримки бійців. З тих пір за можливості здає кров між відрядженнями і виконанням бойових задач.
– Я розумію, що моя кров принесе комусь користь. Поранені та хворі люди, яким потрібне оперативне втручання, потребують допомоги.

– Ми дуже раді, що до нас завітали наші воїни, наші захисники, і щиро вдячні їм за їхній світлий вчинок, – каже лікар-терапевт відділу комплектування і обстеження донорів СОЦСК Антоніна Бабинець. – В Сумах стало гарною традицією: відзначати важливі дати для підприємств та організації масовими донаціями, і ми завжди раді вітати людей, які хочуть зробити добру справу. Адже потреба у компонентах крові є завжди, від їхньої наявності залежить життя людей.

Користуючись нагодою, наш постійний партнер ТРЦ MOST вручив активним донорам артилерійської бригади, пропагандистам донорського руху приємні сюрпризи, корисні для відновлення після донації.