ПЛАЗМАФЕРЕЗ – ШЛЯХ ДО МОЛОДОСТІ ТА ЗДОРОВ’Я!

20 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Не всі донори знають, що звична для них здача плазми називається красивим словом плазмаферез. І це саме та процедура, яку дорогі косметичні центри пропонують своїм клієнтам для омолодження – звісно, за дуже немалі гроші.

Дійсно, плазмаферез для організму – одне задоволення. Відновлення після нього триває всього два-три дні, адже при плазмаферезі організм не втрачає гемоглобін та клітини крові. Зате разом з плазмою тіло людини полишають шкідливі речовини та відпрацьовані клітини крові. Організму не потрібно витрачати енергію на їх знешкодження та утилізацію, він може замість цього зайнятися випуском нових, свіженьких клітин крові, які будуть працювати набагато краще.

Саме тому плазмаферез використовується для омолодження організму – він запускає процеси оновлення клітин крові, покращує обмінні процеси. А ще за допомогою плазмаферезу лікують висипи на шкірі, вугрі, та багато серйозних захворювань. Для цього існує спеціальний, лікувальний плазмаферез, адже хворі люди не можуть бути донорами.

Якщо ж здоров’я дозволяє здавати плазму для медичних потреб – донор отримує всі переваги плазмаферезу безкоштовно! І на додачу до гарного вчинку і контролю за своїм здоров’ям за допомогою аналізів він омолоджує свій організм, очищує його від токсинів, алергенів і неробочих клітин, покращуючи таким чином стан свого здоров’я!

 У СОЦСК процедура плазмаферезу проходить у найбезпечніших умовах, за допомогою сучасної апаратури для автоматичного плазмаферезу, під контролем медичних працівників. Всі розхідні матеріали одноразові, їх упаковка розкривається в присутності донора. Тому кожен донор може бути впевненим у своїй безпеці і в тому, що процедура йому не зашкодить, а принесе користь! а значить, він не лише врятує чиєсь життя, а і зробить добру справку для себе.