“По дві доби не виходили з операційної…”

15 Лютого 2021

Головна Новини Загальні новини

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану. Для завідувачки господарством СОЦСК Любові Безверхої це – не просто слова, адже ще 23-річною дівчиною вона пройшла через афганське пекло і повернулася до України. З першого дня працювала операційною сестрою.

– Операцій було  дуже багато, часто – в екстремальних умовах, – розповідає Любов Григорівна. – Бувало, що по дві доби поспіль не виходили з операційної, втомлювалися так, що мріяли тільки про сон. Багатьох вдалося врятувати.

Саме там, у самому вирі війни, Любов познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком – лікарем-анестезіологом. Накричала на нього за те, що повернувся до операційної в бахілах, в яких виходив на балкон «подиміти». Серйозна і відповідальна медсестра запам’яталася молодому лікарю – і скоро він покликав її на побачення. Тож для них спогади про війну нерозривно поєднані з історією їхньої сім’ї.

Працьовитість і любов до порядку Любові Григорівни добре знають і в СОЦСК, де вона працює вже багато років. Щиро вітаємо її з цим особливим днем, бажаємо міцного здоров’я і підтримки близьких і пам’ятаємо про подвиг усіх, хто виконував свій обов’язок під час військових дій на території інших держав.