ПОЧИНАЙТЕ РОБОЧИЙ ДЕНЬ ПРАВИЛЬНО!

17 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Якщо ви в суботу працюєте – робочий день можна розфарбувати позитивними емоціями 😃😃😃, прийшовши до нас на донацію! Тоді весь день буде наповнений посмішками і гарним самопочуттям!

 Сьогодні СОЦСК разом з Асоціацією донорів-християн та її координатором Іриною Совенко влаштував благодійну акцію на користь Шевякової Людмили Миколаївни. До акції також долучився колектив магазину взуття – City Shoes.

Дівчата на донації вперше, охоче діляться враженнями.

– СОЦСК – неймовірне місце! Рятує не тільки людські життя, але й душу. Прийшла до вас без настрою, але йду усміхнена і сповнена енергією! Приємно зробити добру справу. Тепер поділюсь своїм світлом з клієнтами! – говорить продавець-консультант Наталія Прийменко.

– Слова зайві, коли душа співає. У вашому центрі душа співає лише добрі пісні. Дуже сподобалось ставлення персоналу, дівчинка, що з нами весь час була, підказувала все. Ще й фотки залишились круті на пам’ять. Тепер стану вашим постійним донором! – розповідає адміністратор магазину Наталія Зуєнко.

Протягом всієї донації ми разом з учасниками спілкувались, посміхались і раділи тому, що ми сьогодні об’єднались для дуже гарного вчинку.

💖 Добро завжди повертається сторицею! Тож запрошуємо до нас – завжди зустрінемо з посмішкою і подаруємо незабутні емоції!